Ar nekomfiškuos?

Создал Пользователь 2015-02-28
2015-02-28 11:35
:(

Ar nekonfyškuos mano fordmondžiaus universalo 98m?`beto ir
stažo nelabai turiu tik va medalius parsivežt sutrukdė dunduliai...
Susitarem kad parvešiu iš slalomo čempoionato trijų šveicarių fifų slides ir t.t.ir vieną snieglentę nes maniškis universalas o viena fifa laimėjo kaip prizą snowboardą tai jos tingėjo imt su savim sako man tu parveši ir mus pasitiksi Vilniuje aeorouoste, užbukino viešbutį ir savaitei Druskininkų+Liepkalnio slidinėjimo trasas.

Aš pats ne vilenskas, nelabai ten gaudausi, bet viskas kai sutarėm,
nuvariau iš Berno Vilniun, atvarau sutartu laiku pasitikti panikių į orouostą, o ten priėjo kažkoks fimfalas su lazdele, sako parodyk ką ten turi bagažnike?

Sakau ne tavo reikalas ką turiu, čiuožk taboran tvarkos daryt čia nesiskkeryčiojęs, tai jis tik kyšt rankenas ant naujų šveicariškų slidžių norėdamas pagriebt, apkaustai tik čiaukšt ir prirakino slides prie agurko, tas staugdamas laksto po oruostą rėkia kad komfiskuos ford mondeo su visom slidėm.

Tai kas dabar bus, ar nekomfiskuos mano mondeo o jei ir bandys tai kur atsiiminėt reikės?
2015-02-28 12:31
As dbr Lektuve, už valandos busiu.
(2416 / +1)
2015-02-28 12:49

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен