Ar reikia atskirų apsaugų motociklininkui

Создал Nojus 2019-06-20
2019-06-20 12:36
Sveiki, esu naujokas ten kur motociklai. Šiuo dalyku pradėjau domėtis visai neseniai ir nusprendžiau, jog noriu ne tik domėtis, bet jau ir pradėt važinet. Labai daug iškilo klausimų renkantis šalmus, pirštines ir t.t.
Bet į šiuos klausimus atsakiau sau ieškodamas internete. Bet poto pamačiau, kad eina pirkt ir atskirai šarvus, bet neradau kol kas internete atsakymo, todėl pamaniau, kad paklausiu forume, kur gausiu greičiau atsakymus, galbūt dar papildomus patarimus ir panašiai. Kalbant apie mano planuojama pirkti motociklą, tai jo pavadinimas yra - Yamaha YZF r125, manau ši informacija taip pat turėtų pagelbėt ;)

Tai noriu jūsų paklausti, ar reikia pirkti atskirai šarvus? Ar užtenka tik visos kitos specialios apsaugos - šalmas, pirštinės, batai, kelnės, striukės
(7203 / +3)
2019-06-20 15:06
kai pagausi "batona", klausimu tokiu nebus:)Eini i parde ir perki max kas yra is tos srities.Nebent megsti vazinet su plezinem sliopkem.Tada jau nieko nereikia, anei salmo.Pardej viska paaiskins, nepatingek pakilt nuo kompo:)Sveikinu, greitai suprasi, koks nepigus reikalas yra mocas.
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен