Audi A6 2.5tdi 132kw dingo trauka

Создал Пользователь 2015-04-19
Пользователь
2015-04-19 15:53:57
Sveiki, gal kas yra susidūręs su tokio automobilio (Audi A6 2000m 2.5 tdi 132kw multitronic) traukos dingimu? Iš pradžių galvojau, kad su dėže kažkas nes labai sunkiai bėgius jungia ir vos kruta, bet buvau keliose vietose pas meistrus važinėjo jie, darė diagnostiką, sakė čia su varikliu bėdos neįpučia galios ar kažką panašaus suvėlė paskutinis, tai dirba lyg ir avariniu rėžimu. Nu žodžiu niekas nenustato kas yra tam varikliui, sakė dar gali būti katalizatorius užsikišęs. Visada atrodo lyg važiuočiau į kalną, taip sunkiai, o jeigu užminu gazą pilnai tai tik dūmą mest juoda pradeda ir vistiek netraukia. Gal galit ką patarti ar parekomeduoti rimtus meistrus kurie turėtų nustatyti kas čia yra, Marijampolė arba Kaune, man patarė tas meistras, kur diagnostiką darė, kad važiuočiau į Birštoną, ten tipo geri dyzelistai. Ką manot?

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен