Auto merginai

Создал Пользователь 2017-08-09
2017-08-09 21:48
Sveiki,

situacija tokia, kad reikia išsirinkti auto už 3000 - 4000 EUR (realiai norėtųsi skirti maždaug 3500, kad dar liktų, jei reikia, įvairiems remontams ar detalių keitimams ir t.t.). Noriu šiaip automato ir maždaug 2005 m. gamybos. Šiaip kiek mačiau, tai visai sudomino subaru legacy, honda accord na ir audi a3. Ką manot? toyota yariai ar golfiukai kažkaip manęs netraukia.
2019-03-25 12:09
Sveiki, honda accord smagus automobilis, tik nėra taip lengva rasti geros būklės, ypač sedano. Jo varikliai retai genda, vietos pakankamai, tinka ir merginai ir vaikinui važinėti, važiuoja linksmai, išvaizda gera, draugas turėjo ir jam patiko. Tik surasti automobilį gerą reikia šiek tiek pastangų.
Nepamirškite pasižiūrėti padangų būklę, nors visada jas galima pasikeisti naujos padangos aš pirkdamas auto svarbiausiai atkreipiu dėmesį į kuro sanaudas, variklį, bendrą eksplotaciją, na ir kad nereiktų ten padangų keisti ar detalių kokių.
(2804 / +3)
2019-03-25 16:59
taip, į viską reikia kreipti dėmesį, bet variklio tikrą būklę, ar kuro sąnaudas kažin ar garantuotai nustatysi, va tik padangas ir galima matyti kokios jos, o vis kita.......... tik pavažinėjęs, apačią gerai apžiūrėjęs, tada jau gali kažką matyti kas blogai, o kas ne, dar ir žiema parodo jos tikrą veidą, o be defektų nlb. kas parduoda, nebent nusibodus būna.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен