Avarijos kaltininkas su išregistruota mašina

Создал Пользователь 2014-03-19
2014-03-19 10:29
Taigi, patekau į įvykį, apgadinti automobiliai, kaltininkas aiškus(kitas vairuotojas). Taigi pildom deklaraciją-lyg ir viskas tvarkoje, draudimas yra. Išsiskirstom. Vakarop nuvažiuoju į kaltininko draudimą, kadangi dar nežinau, ką daryti, ar remontuoti, ar imti pinigus ir mašiną parduoti, draudime sakau preliminariai paskaičiuoti sumą. Mašiną nufotografuoja ir išsiskirstom, laukiu skambučio. Taigi, sulaukiau, sako kaltininko mašina išregistruota, teks kreiptis į savo draudimą.
Ten užpildyta daug popierių, vėl mašina fotografuojama, draudime sakė, kad visa medžiaga bus siunčiama draudikų biurui, kuris pinigus išieškos iš kaltininko. Man įdomiausia dalis: kiek laiko tai gali užtrukti? Ar pinigai man išmokami tik po to, kai yra išieškomi iš kaltininko? Gal kas esat patekę į tokią situaciją?

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен