Bėda su trauka

Создал Пользователь 2016-04-01
2016-04-01 18:13
Sveiki, žodžiu bėda su trauka. Mašina: Astra G 2.0Di 60kw , žinau, kad iš 60kw nėra daug ko tikėtis bet esmė tame, kad draugas nusipirko tokia pačia ir pas jį paspaudus pedalą tikrai jaučiasi, kad turbina dirba ir tikrai duoda ta "boost" , o vat pas mane to jausmo nėra, kol nepravažiavau su draugo astra , galvojau , kad viskas normaliai pas mane bet pasirodo ne, pries 4-5mėn dariau degnostika nes buvau neseniai nusipirkęs mašiną tai galvojau neprošal pasidaryti, žodžiu viskas kaip ir gerai, dabar smulkesniu detalių nepamenu, bet svarbiausia tai, kad darant diagnostika pasakė, kad oro srauto matuoklė dirba tik apie 60% , bet tuo metu nebuvo daug pinigų tai nekeičiau, sakė , kad dar važiuot galima, todėl galvojau pasikeisiu šiek tiek vėliau, bet visai užmiršau apie tai, todėl klausimas ar tikrai gali visiškai nesijausti turbinos galios dėl oro srauto matuoklės ? ( esu žalias dyzeliuose :D ) jeigu taip tai tada teks pasikeisti, tik va dar klausimas, radau pirkti ir matuoklę ir daviklį atskirai, kiek suprantu daviklis statosi į matuoklę? Tai nelabai suprantu ar man daviklio ar matuoklės reik?

P.S Jei turit kokių minčių ką dar galėčiau patikrinti rašykit :)
2016-04-01 22:16
Beabejo daviklio tau reikia

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен