BMW 525 tds dūmija kaip garvežys

Создал Пользователь 2012-07-27
2012-07-27 02:55
Sveiki,

reikalas toks. '95 metų bmw 525 tds touringas (anot buvusio savininko cipuotas) spjaudosi dūmais kaip reikiant ir pradedant važiuoti, ir vėliau. Spjaudymasis dūmų užsklandom aprimsta tolygiai pavažiavus viena ar kita pavara, būna momentų kad pravažiuoja švariai ir be dūmų su apsukom +- 1.5-2. Kitaip retai kada ir važinėju. Maniau, gal užsmaugus kiek pasitaisys, bet ta pati istorija. Užsmaugus kiek dūmija mažiau mėtant pavarą po pavaros, bet vistiek dūmija. Buvęs šeimininkas perspėjo, kad neva dėl čipavimo dūmingumas padidėjęs. Bet nemaniau, kad bus šitaip : D Prisiskaičiau visko nuo a iki z - ir siurblys, ir degimas, ir kampas, ir purkštukai, ir filtrai, ir t.t. Ką patarsit? Perskaičius forumus pasirodė, kad diagnostikos dažnai su tokiom problemom mėtosi kad viskas tvarkoj. Gal kas ant minties užvesit? Ar kokį gerą dyzelistą pasiūlysit Vilniuj?
2012-07-27 04:25
Siaip pats cipaves, ne viena ne dvi ir ne tris masinas :) tai galiu pasakyti tik tiek, kad dumina visos priklausomai nuo to kiek cipuosi, jei ateini ir pasakai, kad atrakintu iki max kuro padavima kiek isnesa purkstukai, kad isgauti max kw is auto, tai dumins kaip pridera, jei tik del ekonomijos +10-15kw tai dumingumas padideja labai nezymiai. Tavo variante jei trauka jauciasi, o ji turetu buti gera vis del to 105kw+20 kaip minimum tai 125, jei simta bent per 7-8s ima viskas tvarkoje :) jei trauka prasta, pradek nuo turbinos slangu. Jei ne tada daryk paprasta diagnostika uz 50 lt ir zinosi kame beda, nes tvarkyti be diagnostikos bus tik pinigu metymas.
2012-07-27 08:22
Trauka fantastiška, tik liūdna pagalvot apie tuos, kurie iš paskos važiuoja... Nejauku matyt kaip visi slenkasi į kitą juostą : /

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен