BMW E39 530D 135kw dingo galia

Создал Пользователь 2014-03-31
2014-03-31 15:43
Sveiki, turiu didelę problemą. Reikalas tame, kad prieš maždaug mėnesį laiko išvis dingo trauka mano E39 530D 135kw (mechanika), nuo 2k apsūkų atrodydavo, kad net pristabdydavo. Tada pasidariau diagnostika, aptikrino, kad turbinos slėgis geras, purkštukų geras, o dingsta kuro slėgis, kuo daugiau apsukų, tuo labiau. Taigi problema buvo kaip ir aukšto slėgio siurbly po vairuotojo sėdyne, atrestauravo man ta siurblį, ir atsigavo bmwas, traukia iki pat raudonų apsukų, bet... traukia ne taip kaip priklauso, atrodo kad koks 20-30proc galios dingo ir pėdalas pats atrodo sunkesnis spaudžiant. Galvojau gal man tik taip atrodo kad prasčiau traukia, bet pravažiavo tokio pat bmwo turėtojas ir patvirtino, kad dingus tikrai trauka. Be to kartais pastebėjau, kad atsigauna ta trauka, pėdalas pasidaro lengvesnis ir vėl bet kokiom atsukom lipina prie sėdynės. Taigi šiandien buvau pas meistrus kur restauravo ta siurbli, pasakiau problema (be to atrestauravus ta siurbli jis pastebėjau kad garsiai zyzia, ko nebuvo pries restauravima)jie sako tuoj patikrinsim, patikrino, kad siurblys sukelia slegi kaip priklauso, bet kai apsukos dideles tas slegis pakrenta siek tiek žemiau ribos, todėl ir ta trauka nuslobsta, taip pat patikrino, kad grįžta kuras kaip priklauso į baką ir užgarantavo, kad tas siurbliukas geras, o problema kažkur kitur. Gal kam nors buvo tokia problema? p.s. keista kad vienu metu nutiko ne vienas gedimas..
2014-03-31 16:10
Mano 530d buvusiam savinkui taip pat buvo nusprogęs tas siurbliukas. Jam apsukos nekildavo daugiau 4tūkst. Restauravo sakė, bet nepasiteisino. Tas nepasiteisino konkrečiai dėl ko nebepaklausiau, tad įdėjo visiškai naują ir problemos išsisprendė .

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен