bmw e39 530D traukos problemos

Создал Пользователь 2014-04-08
2014-04-08 00:25
Sveiki, yra tokia problema, E39 530D 135kw mechanika trauka prapuldineja kol nepakyla apsukos iki kokių 2.5k esant darbinei temperatūrai, kol variklis šaltas viskas gerai. Diagnostika daryta pries porą mėnesių kai visiškai krisdavo trauka po 2k esant bet kokiai temperatūrai, tai diagnostikoj nustatė, kad krinta kuro slėgis, tai pakeičiau aukšto slėgio siurblį po vairuotojo sėdyne, tai trauka atisigavo, tik kartojuos, kai variklis darbinės temperatūros ta trauka kažkur dingsta esant mažom apsukom. Gal kas esat susidūre su tokia problema? Pagrindinis siurblys ir siurblys bake atrestauruoti tai manau kad jie nebus dėl to kalti, turbina tikrinta, pučia gerai. Filtras kuro keistas prieš porą mėnesių, oro vasarą, prieš metus alsuoklio filtras keistas, gruodį pulsavo variklis tai pakeistas aukšto slėgio reguliatorius ant kuro siurblio, tada nustojo pulsuot, bet netraukė visiškai tai radau vakuumo šlangutę suskirduse, ją pakeičiau ir viskas buvo gerai vienu metu. Jei oro srauto matuoklė būtų bloga visada vienodai netrauktu nepriklausomai šaltas variklis ar šiltas? yra minčių?

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен