DPF/FAP filtrų valymas

Создал Пользователь 2013-12-09
2013-12-09 09:23
DPF/FAP filtrų profesionalus aparatinis valymas neardant automobilio , be rugsčių , ne reikia perprogramuoti jūsų automobilio ECU-kompiuterio, šia technologija jau senai naudoja Vokiečiai, Belgai, Olandai ir Švedai, taip pat ir mūsų atstovybe Lietuvoje .Paslaugos kaina nuo 450LT iki 680LT.

DPF/FAP valymas per kuro sistema 230LT
DPF/FAP suodžių filtrų – katalizatoriu, VNT – turbinos kintamos geometrijos, įpurškimo sistemos valyklis.
IN & OUT CLEANER with NEXGEN™ technology .
Tai naujos kartos dvejopo poveikio profesionalus valymas:
1. Xenum Nexgen™ technologija — kompleksiškai valys išmetamąją sistemą: retųjų metalų nano dalelės kartu su kurų patenka į degimo kamerą ir sudaro dujų mišinį, kuris yra išmetamosios sistemos valymo procesų katalizatorius. Išvalomas dyzelino kietųjų dalelių DPF/FAP filtras, turbinos sparnuotes, turbinos geometrija, ir atsinaujina variklio galia.
2. Inžektorinės sistemos aktyvaus valymo nepalyginamas efektyvumas pasiekiamas plovimo agentais, įeinančiais į priedo sudėtį. Šie plovimo agentai išvalo, sutepta, pašalina nuosėdas ir drėgmę visoje kuro sistemoje: kuro bake ir kuro siurblyje, aukšto slėgio siurblyje ir vožtuviniame kuro slėgio reguliatoriuje, „common rail“ ir purkštukuose.
www.salditurbo.lt Taip pat atliekam turbinų-turbokompresorių remonta.


Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен