gal zinot kaune gerus dujininkus

Создал asdfag 2015-03-30
maumas(6999 / +1)
2015-03-30 13:08:56
daznai buna Prince iranga.LT nelabai kas deda-brangu.Yra atstovu, webas.Mazeikiuose kazkokia imone tvarko tokias "gamyklines" dujas.Kazkada kazkas buvo klauses, po to zmogelis rase, kad rado...
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
Пользователь
2015-03-30 12:37:27
Senas žarnokais pajungtas dujas betkas gali sutvarkyti, bet jei su puikštukasi, tai gali sutvarkyti tik smulkmenas, nes tiesioginems LPG reguliuoti ir kalibruoti naujiems purkstukams reikia , kad servisinis kompas matytu LPG kompa, o tas servisinis dignostikos ir reguliavimo kompas gali matyti ne visus, ne betkokius purkstukus.Pvz jei įranga BRC tau jos niekas kitas nesureguliuos, tik BRC, jei Lovato-tik Lovato servise ir t.t.Pajungti sumontuoti as irgi pats galiu betkokia įranga, tik ji normaliai nedirbs, nes reikalingas specili diagnostinė įranga nustatyti mišiniui, purkštukų išpurškimo intervalui milisiekundėmis suregulioti.Nebent Tu laikai save ir kitus meistrus visagaliais robotais, tai sekmės svajojant.Žmogus gi rašo apie gamyklines dujas.Pvz mano draugas dabar susitvarkė iš JAV beveik naują džipą užsiregistravo, parėję/nusprogę amerikietiškos "gamyklines"dujų įrangos 2 purkštukai ir teks pardavinet auto, nes kitu purkstuku nemato kompas, isbande visus.+inoma, jei 6langin4s dujos ir tereikia pakeisti mebraną reduktoriuje, arba visą reduktorių a r tik perjungeję, tai gali betkas sutvarkyti, bet tik tiek ir ne daugiau.O žmogus raso kad gamyklines dujos, reiskia ne šiaip koks šūdmaišis.Arba reikia tiksliaun rašyyti, nesipučiant, kokios rimtos dujos"gamyklinės".Gal ten senos olodišykos senoj mašinoj , bet nemanau, tegu pats autorius patikslina, gal kažką patarsime.
dede(105)
2015-03-30 11:58:21
Atsipeikeli, kai keiti guoli koki TRV, tai vaziuoji irgi tik pas oficialu importuotoja? Arba jei vazineji su golf 3, tai irgi vaziuoji tik i molleri? Geras dujininkas sutvarkys praktiskai bet kokias dujas.
Пользователь
2015-03-30 11:46:33
Atsipeikek, domekis kur konkrecios LPG irangos servisas, o ne kur geri dujininkai.Jei neturi tai irangai skirto kompo programos ir netiekia daliu, tai ir geriausias duju meistras niekuo nepades.Pirma issiaiskink kokia iranga, tada klausk kur jos dyleriai ietuvokje, nes Kaune gali ir nebuti.Pvz Landi renzo tik Klaipedoje ir Vilniuje.
asdfag(50)
2015-03-30 11:37:59
gal zinot geru dujininku kontaktus kaune??dujos gamyklines , nera geru specealistu...

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен