Ka įdomaus nuveikti su tokia mašina?

Создал VAGinatori 2020-05-31
2020-05-31 12:40
Sveiki! Neperseniausiai gavau galimybę įsigyti šį automobilį- 1.8 non turbo, audi a4 b5. Norėčiau sužinoti kokių įdomių modifikacijų galėčiau jam padaryti. Esu suplanavęs įtaisyti garso sistemą, sutvarkyti kitas smulkias elektronines problemas. Aš turiu klausimų dėl galimo turbo sistemos įtaisymo ir kitų, labiau komplikuotų greičio padidinimo modifikacijų. Dėl automobilio patikimumo nesijaudinu, nes man asmeniškai bus tas pats. Blogiausiu atveju bus galima įdėti kitą motorą. Visas projektas yra dėl įdomumo ir mokymosi. Pliusas jei jūsų pasiūlymai būtų ekonomiški. Dirbu su paprastais įrankiais, tai labai pagelbėtumete jei turėtumete pasiūlymų papildomiem VAG specifinių įrankių tipų kurie pagelbėtu šiame projekte.
Ačiū!
(7429 / +3)
2020-05-31 14:46
Nusiprk turbinine, ten bus ka veikt i valias, plius malonumo patirsi, aisku kol teisiu neatims:)Ta darzovine palik kaip yra, neverta, nebent ispjauk kebulo numerius ir sudegink kur karjere:)
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
(17 / +1)
2020-06-10 23:08
Kas dėl ekonomikos, tai normaliai pasidaryti su turbina kainuoja nemažai, tad ekonomikos nedaug. Jeigu tik dėl Įdomumo ir mokymosi, tai galima kažką mėgint pagimdyti, tačiau po to nebent truputį papjauti po miškus ir po presu ;)

Ваше послание

Вопросы и комментарии
Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен