Kaip žmonės atsiskaito už perkamą automobilį

Создал fighterex2 2019-04-16
2019-04-16 01:58
Durnas klausimas, kaip žmonės atsiskaito už perkamą naudotą automobilį? Ruošiuosi pirkti sau pirmą automobilį, ir visai nepigų ir galvoju koks yra atsiskaitymo 'etiketas'.

Turiu visą sumą susitaupęs už kiek planuoju pirkti. Nelabai noriu neštis pora tūkstančių grynais į automobilio apžiūrėjimą, nors, nežinau, gal čia taip visi daro. Banko pavedimas irgi gali ilgai užtrukt ir visokie dieniniai limitai būna, gal nepavyks susitart su žmogum jei greit pinigų negaus. Tai kaip žmonės dažniausiai atsiskaito šiais laikais?
2019-04-18 15:58
Bent aš tai grynais atsiskaičiau, visą sumą su savim turėjau. O ir šeip galite sutarti vieta kur bankomatas arba bankas nebūtu per toli, jei viskas tiks, nusiimsi pinigus ir sumokėsi jam.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен