Kaufvertrag

Создал Юзер 2014-12-15
andriuzz(22)
2015-03-06 10:12:52
Pasižiūrėk į pranešimo data. Jau seniai jis ta mašina užregistravęs, gal net ir pardavęs. O su forma, tai dauguma taip daro, kad parduoda mašina tik su Fahrzeugbrief. Susirandi vokišką pirkimo pardavimo sutartį, užpildai visus duomenis, pasirašai ir važiuoji į regitra registruoti. Tai yra vieša paslaptis, visi tai žino tik apsimeta kad neiko nemato ir teigia kad tai yra nelegalu.
boria473(8)
2015-03-06 10:05:12
nu tu ir durnas uzduodamas toki klausima aisku kad nesiskaito pasirasyk pats kauferi ir aik i regitra o nuejes pasakyk kad pats pasirasei ji ir parasa padirbai ir viskas bus gerai pamatysi
Юзер
2014-12-15 20:20:32
Sveiki,

man tokia situacija, vakar nupirkau mašiną, viskas su ja gerai. Vienintelė problema kad ji yra su vokiškais tranzitinias numeriais, kurie jau negalioja. Nupirkdamas automobilį gavau tik Fahrzeugbrief'ą, o vokiškos pirkimo-pardavimo (kaufvertrag'o) sutarties negavau.
"Regitroje" išsiaiškinau, jog norint Lietuvoje registruot mašiną, man būtinai reiks to Kaufvertrag'o. Pardavėjas sako, jog nėra nieko blogo pirkimo-pardavimo sutartį pasidaryti pačiam (formą jau radau), nes visi savininko duomenys yra vokiškame techpase.

Noriu pasiteiraut, ar tokia veikla skaitosi kaip dokumentų klastojimas ir užtraukia baudžiamąją atsakomybę?

Поиск на форуме

Вопросы и комментарии

Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен