Kaufvertrag

Создал Пользователь 2014-12-15
2014-12-15 20:20
Sveiki,

man tokia situacija, vakar nupirkau mašiną, viskas su ja gerai. Vienintelė problema kad ji yra su vokiškais tranzitinias numeriais, kurie jau negalioja. Nupirkdamas automobilį gavau tik Fahrzeugbrief'ą, o vokiškos pirkimo-pardavimo (kaufvertrag'o) sutarties negavau.
"Regitroje" išsiaiškinau, jog norint Lietuvoje registruot mašiną, man būtinai reiks to Kaufvertrag'o. Pardavėjas sako, jog nėra nieko blogo pirkimo-pardavimo sutartį pasidaryti pačiam (formą jau radau), nes visi savininko duomenys yra vokiškame techpase.

Noriu pasiteiraut, ar tokia veikla skaitosi kaip dokumentų klastojimas ir užtraukia baudžiamąją atsakomybę?
2015-03-06 10:05
nu tu ir durnas uzduodamas toki klausima aisku kad nesiskaito pasirasyk pats kauferi ir aik i regitra o nuejes pasakyk kad pats pasirasei ji ir parasa padirbai ir viskas bus gerai pamatysi
2015-03-06 10:12
Pasižiūrėk į pranešimo data. Jau seniai jis ta mašina užregistravęs, gal net ir pardavęs. O su forma, tai dauguma taip daro, kad parduoda mašina tik su Fahrzeugbrief. Susirandi vokišką pirkimo pardavimo sutartį, užpildai visus duomenis, pasirašai ir važiuoji į regitra registruoti. Tai yra vieša paslaptis, visi tai žino tik apsimeta kad neiko nemato ir teigia kad tai yra nelegalu.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен