MERCEDES w124 3.0D, baltas gan gerai matomas dūmas, normalu?

Создал Пользователь 2014-04-27
2014-04-27 11:25
Taigi, visada kaip užkuriu šaltą variklį, paduodu šiek tiek gazo, ir iš duslintuvo eina labai matomas baltas dūmas.. o Šilto, yra dūmas, bet mažesnis negu šalto motoro. Ar čia normalu? Aišku mašina savo metuose, bet vistiek reikia susisižinot.
Beje prie to pačio, dar kaip užkuri mašiną, tai variklis labai vibruoja, tai yra dreba. Kaip dyzeliui tai manau normalu, mercas automatas, ir ar gali būt taip kad apsukos per daug sumažintos? Ar čia tiesiog nėra dėl ko jaudintis?
2014-04-27 11:49
Panašu į žvakes, gal nusilpusios ar visai perdegusios tai balsva dumeli išspjauna pradžioj, bet vėliau neturėtų dūmint baltai, tik juodai.Pasikeitus pak.žvakes matysis ar keičiasi variklio darbas, jei ne, tai tikėtina kad jau variklis sudilo, prie pabaigos, tik ir traukai turi atsiliepti , turetu vis bukkti ir bukti silpniau traukt.Matai, reik žiūrėt , gal kurtarpinė trūko, gal siurblys mirinėja.Jeigu tik tokie dalykai o važiuot važiuoja be pakitimų tai nesukt galvos .Beje, gak su turbina ar be jos?
2014-04-27 12:09
Be turbinos, 80 kažkur kW, praitą žiema buvo keistos pakaitinimo žvakės, bet jos pirktos ne tokios ir geros kokybės, ir manoma kad viena jau nedirba, nes kartais kaip šaltą, tą spiralę ant dačiko išmeta. O trauka, tai puiki, važiuoja gerai, nesikosėja.
2014-04-27 12:15
Ir šiaip juodo dūmo pas mane nėra, nei menkiausio juodo dūmelio nėra. Jai būna, tai tik baltas. Aišku žiemą jis būna didesnis, nes dar kol variklis apšyla, ir t.t.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен