Motoroleris "voktas"

Создал Пользователь 2015-04-09
2015-04-09 14:41
Sveiki. Klausimas ne visai i tema bet gal kaikas buvo susidure su tokiai situacija. Nusipirkau vasaros pabaigoje motorolerį is anglijos bandziau priregistruoti lietuvoje bet paaiskejo kad jis voktas. Aisku ji policija konfiskavo bet teige kad turbut bus kaskokiai klaida nes dokumentai tvarkingi. Po poros menesiu atejo laiskas kad tyrimas perduotas anglijai ir iki siol jokiu ziniu nebesulaukiau. Tai norejau paklausti gal kas buvo panasioje situacijoje ir zina ar man dar kaiko tiketis? Kad grazins moto? Ar si tukruju ten niekas nieko netiriai?
2015-04-09 15:09
Sveikas,

reikia visuomet užsirašyti iš ko pirkai, nes perpardavalkos visai suįžūlėjo.Jų kaip nebūtų išviso, daiktą tau pardavė, bet tu nežinai kas?
Galima legaliai išsireikalauti kad pardavėjas grąžintų pinigus, nes
tu net negali naudotis įsigyta preke, čia automatiškai betkuris teismas
priimtų šiuo atveju tokią nutartį.O jei nežinai kas pardavė, perki iš
dvasių moto, kaip daugelis perka ir brangius auto, kurie kitą dieną sulūžta, remontas 6 tukst.litu ir neranda pardavejo, nes jie kaip taisykle nekelia telefono.

Ar ka , tu pats niri pasakyti "nusipirkai is annglijos"?
Juk pardave zmogus su angliskais poprieriais
2015-04-09 16:51
As pirkau lietuvoje su angliskais dokumentai. Bet ar be tesmu kai kam teko susigrazinti moto? Ir per kiek laiko grazino?

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен