Nesikuria šaltas SAAB 93 dyzelis

Создал Пользователь 2014-11-22
2014-11-22 13:11
Sveiki gyvi,

Saab 93 2, 2L 1999 m laidos.

užėjus šaltesniam (0, -1 C) orui neužsikuria sabulis. Užtraukus - užsikuria ir važinėt galima be problemų iki kol užgesini ir palieki ilgesniam laikui vėl sušalti (nakčiai pvz). Pagrinde piluos kurą ne iš degalinės. Visgi ir su statoilo kuru tos pačios problemos.

situacija tokia:
šaltą pradedu kurti ir lygtais užsikuria bet iš karto ir užgęsta. Po to jau galiu sukti ir sukti, bet net nekabina. Tiesiog starteris suka gan nesunkiai, bet nekabina iki kol akumuliatorius pradeda dusinėt.

ką dariau:
1. patikrinau pakaitinimo žvakes - visos kibirkščiuoja kai duodu pliusą nuo akumuliatoriaus.
2. elektrikas pajungė temperatūros daviklio atjungimą, kuris padaro taip, kad prieš kurdamas įspaudžiu atjungimą, tada pasuku iki degimo ir palaukiu kol užges kuro pašildinimo simbolis (pradeda ūžti ventiliatorius), kuriu. Ir nieko, tik sukimas tuščiai. Kol nebuvo šito atjungimo, tai ta spiruoklė užgesdavo beveik iš karto tik įjungus degimą nepaisant šilta ar šalta lauke.

sabas stovi Kaune.
Ką manot kame čia gali būt reikalai? Kur rekomenduotumėt kreiptis?

dėkui
2014-11-23 17:45
Kuras gryzta i baka.Kad tuo isitikintum, palik masina stovet nuokalnej, priekiu zemyn.Turetu gerai kurtis.Visi opelio varikliai turi sita beda.Prasti kuro sistemos sujungimai.Patvarkyt galima, reik rast, kur traukia ora, bet geriausia paciam krapstytis, nes servise tik pinigus paimt moka.O tas elektrikas be reikalo padare ta nesamone, sildyk kiek nori, jei siurblys be kuro-nesikurs

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен