Opel Vectra C 2003 langų plovimo purkštukų problema

Создал Пользователь 2015-01-03
2015-01-03 17:36
Sveiki,

turiu problemą. Neveikia Opel Vectra C 2003 langų plovimo purkštukai.
Kiek girdėjau, jų pompa bendra su lempų plovimo purkštukais.
Ant lempų purškia idealiai. Purškiant ant langų girdisi garsas, kad sureaguoja. Kartais truputį papurškia, bet nustoja arba bėga su labai mažu spaudimu. Gal turite idėjų kas čia kaltas?
Ar yra galimybė, kad užsikimšę vamzdeliai? Jei taip, kaip galima pabandyti juos atkimšti?

2015-01-03 17:43
Bus ne vamzdeliai, o patys purkštukai. Įsitikinimui numauk žarneles nuo purkštukų ir pasitikrink. Purkštukus gali bandyt prapūst su kompresoriumi, kažkiek padės..
(7123 / +3)
2015-01-03 18:41
tau bus koks asilas vandeni pyles i sistema o ne plovikli ir dabar uzkalkejo.Numauk slamgeles ir paziurek ar ateina skystis.Jei ateina, tai tada uzkalkeje.Paimi labai plona adata ir atsargiai iduri i purkstuka, atsargiai, nes galima lengvai nulauzt.Tada reikes purkstuka keist.Gerai, jei jis trigubas, tada liks dar dvi skylutes
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2015-01-15 15:06
Man buvo bėda jog purskė labai silpna srove ant langu, kartais srove net lango nepasiekdavo. Nusiemes rata ir posparni priejau prie bakelio. Istraukiau apiplovimo varikliuką ir poto gumele is bakelio kur statosi pats varikliukas. Pradėjo teket visokie snargliai, ir nuosedos. Isvarlius visas "varles" problema dingo :)

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен