padekit del baudu !!

Создал Пользователь 2016-06-26
2016-06-26 12:12
Sveiki taigi besivazinejant su draugu padarem mini mini avarija jokios zalos galim sakiti nebuvo bet masina nebesikurem supanikavom :D ir pabegom is ivikio vietos kokios baudos galim laukti jeigu.
draugas prisipazintu kad vairavo jam 16metu
2 pabegom is ivikio vietos
nujemem numeriu bet draugas ako kad gali atsekti pagal remo numerius ar kazka tokio

ar geriau man prisipazint kad vairavau gauti pizdi bet jeigu neklistu jeigu man dar15metu bauda butu mazesne 50 % zodziu padekit mums ssu draugu durneliams :( Arba duokit gal kokiu patarimu kaip isiatmazint kad baudos mazesnes kliutu/
2016-06-26 13:13
tai jei palikot masina tai suras pagal kebulo numeri masinos savininka o tada ieskos kas vairavo, draugas kai jam buvo 16m ta paty padare jis tik nusipirko masina ir ileke i griovi su ja ir paliko ta masina veliau surado ji policija ir gavo bauda 500litu pries 5 metus, jeigu jus ten minimaliai kazka ibrezet ar ka tai jus nieko niekam nesakykit gal nieks net nepastebes tu jusu ibrezimu o tik kreipsis del ne vietoj paliktos masinos :) tokiu atveju vairuotojas gautu bauda uz parkinga, nu bet cia nuo situacijos priklauso net nezinau kaip jus ten ka padaret ir kas is zmoniu tai mate, gal nieks nieko nemate ir niekam nepranese, o jus jau iskarto pabegot :D :D :D
2016-06-28 18:50
Jūs padarėt administracinį teisės pažeidimą. Už administracinio teisės pažeidimo padarymą kyla administracinė atsakomybė, BET... Administracinė atsakomybė kyla nuo 16 metų (administracinio pažeidimo padarymo metu, o šiuo atveju - pasišalinimo).

Vadinasi, turit du pasirinkimus: arba prisipažįstu tu ir tau nieko nebūna, arba prisipažįsta draugas. Jeigu prisipažins draugas, jis mokės pusę baudos. Bauda yra nuo 1158 iki 1448 Eur, tai ją dalink iš 2.

Be to, jeigu nuspręsit, kad prisipažinsi tu (penkiolikmetis), tai sakyk, kad buvai vienas, niekas kitas šalia nebuvo. Priešingu atveju draugui irgi kils administracinė atsakomybė ir jis turės susimokėti pusę šios baudos: nuo 144 iki 231 euro.

Jei yra klausimų, klausk.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mažytė reklama: TeisiuGrazinimas.lt - galimybė atgauti atimtas vairuotojo teises

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен