Padėkit dėl teisių

Создал Пользователь 2014-12-30
2014-12-30 00:31
Po savaitės laikysiu B prak. važiavimą ir man iškilo pora klausimų. Mokyklinį baigiau neseniai, bet mieste kuriame laikysiu teises važinėjau seniai. Gal turit kokių patarimų? laikysiu Kaune. O štai man iškilę klausimai :
1. Mašiną statant aikštelėje nu dabar jau mieste bus, ar galima įvarius mašiną ją išsilygint pavažiavus į priekį be klaidos? Nes pora draugų sakė, kad galima.
2. Tai tas ekonomiškas vairavimas jau žiūrimas, ar ne?
3. Ar tiesa, kad dabar reikia sustot prie stop ženklo ir tada važiuoti iki kelių susikirtimo linijos? (šitą ir girdėjau kaškur, ieškojau info. internete ten tai pat buvo kaškas tokio parašyta).
2014-12-30 02:33
1. galima viena karta
2. reikia vaziuoti graziai, ekonomiskai, negesti, nesikratyti ir pan.
3. prie stop zenklo reikia sustoti sankryzoje, kur yra sviesoforai

bonus. paimk koki drauga su teisem ir masina, nepagailek ir uzpilk jam kuro, ir tegul tave pavezioja po kauna, po galimus marsrutus. gal rasi ka is draugu kurie nesenai yra laike ir zino nors dali
-

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен