Palikau APD ant DRIVE užsidegė čekas kame kampas?

Создал garazinis 2018-02-05
2018-02-05 13:14
Chebra ar čia sutapimas ar taip turi būti?Atėjau šiandien ryte užvedžiau auto(Grand Cherokee 2009m benzinas), lauke buvo apie -10 laipsnių šalčio net centrinis buvo užšalęs vos atidariau...bešildant variklį auto atvyko briodadininkas nes remontas vyksta priėjo buso vairuotojas sako gal gali patraukti nes reikia iškrauti atvežtas medžiagas, na pavariau mašiną šonan ir tuo momentu draugas paskambino į telefą blyn dar žmona er l;angą kažką pasakuyti bandė, vnž.išlipau iš mašinos parūkyti pakalbėt kol apšils, ir pamiršau pavarų svirtį perstatyti ant parkingo.Paliko DRIVE padėtį.Džipas pajudėjo kokį pusmertrį įsirėmė ratu į kelmą ir sustojo:).Įšokau vidun žiūriu CHECK ENGINE LEMPUTĖ UŽSIDEGUSI.KAIP JĄ NURESETINTI ?Ta prasme užgesinti, bet įdomiausia, kokio velnio ji užsižiebė, kompas klaidą pagavo kad be vairuotojo paliktas automatas ant drive ar kame reikalas?
tiesiog garažnis draugelis,klausiate-atsakau ir pats klausiu.
(7042 / +1)
2018-02-05 16:27
zinok, pasakysiu naujiena-junkis kompa, turetum pamatyt kokio pobudzio kalida
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2018-02-05 20:19


gera naujiena:thumbup

suprantu kad tai teisinga, bet anksčiau amerikonai turėdavo varijantus ai galima įlįsti be kompo per meniu...berods....kad ten nieko rimto nėr neabejoju, tik įdomu ar įmanoma be kompo nuresetinti r ne?
Lyg būdavo toks būdas, atjungti akumą ilgesniam laikui ar kažkas panašaus.beto, pas amerikonus dažnas bajeris kad dėl kuro pasigaiuna klaidą, nes dujos neseniai įdėtos.nesinorėtų važiuoti į JEEP atstovybę ir bašliuoti
tiesiog garažnis draugelis,klausiate-atsakau ir pats klausiu.
2018-03-07 21:19
jei reikia delphi scanerio pardavineju popigiaja 55 eurai 8-65233109

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен