Pažeidimas

Создал Пользователь 2015-04-07
2015-04-07 22:17
Sveiki forumo skaitytojai, norėčiau pasipasakoti apie mano iškilusia problemą ir gauti kiek nors įdomių ir naudingų žinių, patarimų, nuomonių.
Taigi pradėsiu nuo to, kad esu klevias(žalias). ir buvau pažeidęs KET. (pasukau į kairę kai tam yra draudžiama) Ir iškarto buvau stabdomas Lietuvos kelių policijos pareigūnų. Iš manes buvo prašomas vairuotojo pažymėjimas kurio aš su savim neturėjau (buvau pamiršęs piniginę namuose) tuomet teko prasieiti iki jų tarnybinio automobilio. Pasakiau savo visus duomenis, viskas buvo gerai, rado mane ir pradėjo surašinėti pažeidimų protokolą. Einant procesui į pabaiga manes staiga buvo papršyta patikrinti savo blaivumą. Aš nesiginčijant, nesipriešinant sutikau nes žinojau, kad nieko nepripusiu nes nevartojau alkoholio ir buvau blaivas. Bet buvo vienas bet nuo kurio vos nenukritau, alkotesteris parodė 0.55 prom. tai ką parodė alkotesterio skaičiai man pasidarė bloga, tiesiog neturėjau ką atsakyti pareigūnui. Aš buvau pirmą kartą atsidures tokioje situacijoje, nesutikau su šiais parodymais, galiausiai jis surašė protokolą. Aš tiesiog buvau šoke, nežinojau ką daryti, prisiminiau apie narkologinį, aš ju pasiklausiau apie jį, sakė, kad galiu ten vykti darytis tyrimų, po paleidimo turėjau 1val. laiko, greitai suskubėjau iki namų pasiėmiau dokumentus, pinigus ir nuvažiavau tiesiai ten. Atėjęs pučiau 2 kartus į alko t. abudu parodė 0.00 prom. Daktarai buvo nustebinti kaip čia taip, atsakiau, kad pats nežinau kaip taip gali būti, klausė ar pastebėjau kaip buvo keičiamas pučiamas angalis, atsakiau, kad ne neatkreipiau dėmesio į tai. Pradėjo ten mane tikrinti sakė, kad viskas gerai, pridaviau kraują tyrimams. Taigi kolkas dar negavau tyrimų rezultatų, turiu gauti šia savaitę. Taigi jei bus teigiami rezultatai (mano naudai) tai kokia tikimybė išsaugoti man savo vairuotojo pažymėjimą ? Teismas įvyks balandžio mėnesi, ir man dabar labai neramu. Sad
(7004 / +1)
2015-04-07 22:21
padarei, ka galejai ir privalejai.Jauskis ramiai.Sekmes!
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2015-04-07 22:27
2015-04-07 22:21 maumas писал:padarei, ka galejai ir privalejai.Jauskis ramiai.Sekmes!
Na ka tikrai gaila , kaip taip nutinka . O siaip tikrai idomiai kaip ten iputei tariamai puse promiles ... Jei tikrai zinai kad nieko nevartojai bent jau para tai gali buti ramus kraujo tyrimai bus palankus tau . Galimas daiktas turejo pusta vamzdeli ir megino gal ant kisio tave pravesti taciau jei nepasiuliai tai matai patys ir neprase bijojo gal o cia galimas variantas supanikuotum kad tu ir sieke pamate juo lag kad klevas esi dar . Siaip ar taip ilgai neteks laukti sekmes issisprendziant laimingai si ivyki . Del pasukimo kur tai draudziama abejoju ar gali atimti del to teises bauda pinigine galima ir tiek .

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен