Pirmasis automobilis iki 2k €

Создал Vainius 2019-11-10
2019-11-10 17:27
Sveiki.

Išsilaikiau teises, tai reikėtų ir auto nusipirkti. Iš pradžių dairiausi tik į dyzelius, tačiau pasiskaitinėjau daugiau (nes nelabai nusimanau šitoje srityje) ir pasirodo, kad benzinai irgi nebūtų blogai. Pagrinde važinėsiu mieste (Kaune), tai atstumai nebūtų super dideli, kartais ir tėvukus reikės aplankyti, tai kokį kartą ar du per mėn būtų ilgesnė kelionė (apie 100 km). Kaip supratau, tokiais atvejais geriausia pirkti benziną - mažesni remonto kaštai, lengvesnis gyvenimas žiemą ir pati mašina pigesnė.

Biudžetas - iki 2000 EUR. Labiausiai domina vidutinio dydžio hečbekai, tokie ir į darbą ir sodą: VW Golf 5, Seat Leon, Ford Focus, Škoda Octavia, Audi A3, Opel Astra, Toyotos (aš jau ten nebeskiriu kur kuri nes visos labai panašios). Nespjaučiau ir į sedaną ar kokį universalą, kaip kad Signumai. Nesu 18-inis jau, tai labai lakstyti nematau reikalo, todėl BMW ar 150 AG varikliai ne prioritetas, bet norėtųsi, kad autostradoje nereikėtų spaustis į kampą. Taip pat kuro ekonomija ir ne super brangus servisas yra svarbūs dalykai. Komfortas ne pirmoje vietoje. Norėtųsi kiek labiau susisiaurinti savo paieškos ratą ar žinoti kokių variantų geriausia privengti.

Ačiū už atsakymus. Jei reikia ką patikslinti - visada pasiruošęs!
(7280 / +3)
2019-11-10 21:36
Tik ne vagen audi skoda seat benzai, nebent 1, 6 74kw
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2019-11-11 14:22
Toyota corolla 1.6 l benzinas.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен