Renault Laguna

Создал Юзер 2013-06-14
Юзер
2015-12-11 20:41:10
turiu 97 metų lagūną 1.8l 68kw. Važiuoju dujomis jau šeštus metus, su benzu tik kai dujos baigias iki degalinės. Nežinau ar tik man, bet variklis laiko labai gerai. Nuo pirkimo iki dabar nejaučiu pabėgusių arklių ar mažesnės traukos. Taisyt taip pat labai minimaliai reikėjo. Asmeniškai man variklis liuks. Dėl važiuoklės, tai kaip sakė kolega apačioje, spyruoklės yra gana silpna grandis jų. Teko tvarkyt kelis kartus, bet šrote nėra brangu, pasikeiti ir vėl važiuoji 2 metus be vargo, jeigu nesi duobių gaudytuvas. Vienintelis dalykas tas nepatinka, kad yra klima, labai dažnai pakimba kažkas, arba vietoj šilto pučia šaltą ir panašiai.Taip pat prietaisų skydelyje kartais užsidega lemputė, kuri neturėtų, gerai į duobę įlėkus, vėl atsistato. Nu žodžiu pati save remontuoja :D. Kuro sąnaudos galėtų būt mažesnės. Su tokiu varikliu man 10-11l mieste ryje, užmiestyje apie 8, važiuojant 90-100km/h. Jei ko reik, klausk, bet patarčiau imti, tikrai važiuoja patogiau, nei visoki mb.
Юзер
2013-06-28 16:16:43
Sveikas, seip smagi masinyte, turejau 1995-12men. 2.2L dyzeliuka labai minksta (jeigu orginalus amortizatoriai) liegu dideliu lyg ir neturi, nors per beveik metus ir sukisau i ja detaliu uz kaina kaip pacios masinos bet visiskai nesigailiu del to. :) Kiek teko isgirsti is servisu tai kad ju liga yra spyruokles, pastoviai trukineja, bet netrugdo vaziuot, dar teko keisti amortazatorius, stabdziu diskus(sitie atsejo gan nemazai) trauke ir kitokius susidevincius dalykus, kogero daugiausiai sumokejau uz pagrindinio dirzo guolio itempeja kuris su dirzu ir pakeitimu atsejo beveik 700lt :/ O seip tai labai smagi, taupi ir patogi masinele, vietos taip pat netruksta joje. :) Beto ir ekonomiska masina, uz 6 litrus nuvaziuosi 100km MIESTE!!! Neitiketina a? Bet as taip vaziavau ir vargo nemaciau.. :) BTW, nepanikuok jei prades akumuliatorius suniai kurt ir nekeisk akumo iskart, patikrink starteri, nes jis kartais knisa prota ( starteri kainuos pigiau pakeist nei akuma :P) Ka dar cia tau papasakojus? :) Kogero nieko nebepridursiu, pigi smagi masina ir tiek :) PIRK!
Юзер
2013-06-14 21:50:24
sveiki, žadu pirkt Renault Laguna bet prieš pirkdamas norėčiau sužinot jos pliusus ir minusus koki varikliai geriausi ir ar taip apsimoka ja pirkt lagunos metai butu nuo ~ 94 iki 97 iš anksto ačiū už atsakymus

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен