Sankabos spyruoklė?

Создал Пользователь 2015-03-31
Пользователь
2015-03-31 15:40:34
dar tiksliau diskatoriu keiti.. dar pries keisdamas paziurek ar trosa eina patempti.. kad ismyntu daugiau sankaba...
Пользователь
2015-03-31 15:39:44
tau paprasciausiai sankabos neismina.. tai logiskai mastant.. arba isminamas subyrejas nedaspaudzia.. arba luzunejusios pluksnos diskatoriaus.. zodziu.. sankaba keiti komplekta ir vaziuoji..
Пользователь
2015-03-31 15:05:15
Sveiki, šiaip nemažai nusimanau mechanokoj ir apskritai mašinose, esu daug ką remontavęs, bet vat niekada neteko lyst prie paprasčiausios sankabos... Dabar yra mašina, pas kurią beveik neimanoma įjungti bėgio, tai tik įmetus pirmą bėgi užkuri ir važiuoji, po to, mokant, eina perjunkt bėgius ir be sankabos. Jei vis tik sustoji prie sankryžos, tai nuspaudus sankabą variklis negesta, bet stiprokai nori vilkt visą mašiną. Sankabos trosas neatsipalaidavęs, tai garažiniai aiškina, jog reikia išimti kažkokią tai spytuoklę, kuri bent laikinai padės. Susitariau, kad tegul sutvarko normaliai (tarkim, pasitikiu jais...) bet iš sportinio intereso įdomu, apie kokią čia spyruoklę kalba eina, kuri bent laikinai padeda?? Kad ir šitam video - spyruoklės, tos kur ant trinties disko eina, juk neprieko.. Ar čia kalba apie diskatorių eina?

https://www.youtube.com/watch?v=pqF-aBtTBnY

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен