Stabdziu diskai ABE ir stabdziu kaladeles MINTYE

Создал Пользователь 2011-06-14
2011-06-14 14:59
Sveiki.Siandien nusipirkau visus keturis stabdziu diskus ABE ir visas kaladeles MINTYE.Forumuose pasiskaitinejau, kad atseit labai prastos firmos.Na as vazineju ramiai ir neagresyviai.Kaip manot, laikis man situ firmu gaminiai?
2012-08-27 09:15
Šie gaminiai "prastų firmų" yra tik tiems, kurie naudoja juos ne pagal paskirtį. Jei važinėji, kaip sakai, ramiai ir neagresyviai, tai tikrai ilgai būsi patenkintas. Agresyviam važiavimui (ir sportui ) yra sukurti kiti gaminiai.
Pats esu naudojęs mintye kaladėles - tikrai geras produktas.
Kai keisi diskus ir kaladėles būtinai išvalyk ir iš naujo sutepk kreipiančiąsias - daugelis kaltina kaladėles kad cypia, bet tai yra kreipiančiųjų problema. Ir ji dingsta išvalius/pertepus/ jas arba perrinkus suportą - mūsų šalyje labai retas kuris keičia stabdžių skystį kaip nurodo gamintojas (dažniausiai kas 2 metus). Stabdžių skystis yra absorbcinis, ir absorbuoja drėgmę. Ji niekur nedingsta, o nukeliauja iki galinio taško - stabdžių būgno cilindriuko, arba suporto. Tada prasideda korozija ir visos papildomos problemos su stabdžių sistema. Todėl, keisdamas diskus ir kaladėles nepagailėk keliolikos litų stabdžių skysčiui.
Stabdžių kreipiančiųjų sutepimui daugelis gamintojų rekomenduoja silikono arba vario turinčius produktus. Tik nenaudok bet kokio tiršto tepalo - ne tam skirti tepalai linkę džiūti ir tirštėti. Dėl to gali pradėti strigti suportas. Rekomenduočiau Wurth tepaliuką kreipiančiosioms 2, 9g - 4-5lt. Dviejų maišelių bus per akis.
Sėkmės!

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен