Sukčius Danijoje

Создал Пользователь 2016-12-01
2016-12-01 10:18
Sveiki. Pirkau VW Crafterį su užslėptu variklio defektu. Išardžius variklį buvo rasti trys skilimai skirtinguose cilindruose. Įvardijęs problemą su vertimu, siekiau iš NZ atgauti pinigus už variklio remontą. Tačiau į diplomatinius santykius apgavikas nelinkęs. Siūlau plačiai reklamuoti NZ Biler kaip nepatikimą ir apgaudinėjantį, kuris yra įsikūręs Solsikkevej 6B (taip pat rašo ir 7B) Haderslev mieste, Danijoje. Eksportui pardavinėja rizikingus automobilius. Nepirkite iš šio aferisto !!!
2016-12-01 12:21
Mindaugas Bimbiris iš Molėtų-aferistas+sukčius numeris 1 Lietuvoje.verčiaisi padangų prekyba ir pogrindiniu automobilių perpardavimu, dalių brangiems modeliams prekyba-perpardavimu, perka su rimtais defektais o parduoda/keičia už gerą, rinkos kaina, kaip be defekto.Užsiima daugiausiai brangesniais ir pobrangiais modeliais.nuo 5-15k.eur.

O dėl Danijos perpardavėjo NZ Biler tai ar negalėjot pasitikrinti per sistemą prieš pirkdami Crafterio remontų istorijos, T.A.istorijos?Kiek žinau DK ir SE betkuris autosalonas ir autoservisas turi nemokamą prieigą ir gali parodyti TIKRĄ TECHNINĘ VISŲ SERVISŲ IR DEFEKTŲ ISTORIJĄ.net paprasti vietiniai perikupai viską mato.beje, Kopengagen'e pačiame mieste dažniausiai kiekvieno rajono aikštutėje vietinė "fauna"pastovūs klientai ir gyventoai aikštelėse pardavinėja savo atsibosusius automobilius, o priemiesčiuose ir toliau, giliau provincijoje prasideda kitokios spalvos perikupų muslimų ir pan. džiunglės, ten geriau net nelysti, nors ir pigiau

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен