Tai ar galiu vairuoti?

Создал mindaugas0 2019-08-29
(2 / +1)
2019-08-29 19:21
Sveiki, gal kas susidūrė su mano arba panašia situaciją, ir žinos atsakymą.
Taigi, išsilaikiau vairuotojo pažymėjimą Lietuvoje (gavau 2 metų pradedančiojo vairuotojo pažymėjimą) ir neužilgo išvažiavau į Šiaurės Airiją (UK). Po metų nuo atvykimo padariau didžiausia klaidą savo gyvenime, sėdau girtas už vairo (prašau neteiskit - jau gavau savo bausmę) ir buvau sustabdytas policijos. Kai buvau nuveštas į komisariatą ten man buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis, taip pat buvo padarytos mano nuotraukos, buvo paiimti pirštų antspaudai bei seilių mėginys... norėjo paiimti ir vairuoto pažymėjimą tačiau atsisakiau tai padaryti ir pasilikau jį sau. Po kiek laiko įvyko teismas kuris nusprendė jog būsiu diskvolifikuotas 18mėn. teismas paprašė manes atiduoti savo vairuotojo pažymėjimą tačiau aš pasakiau jog pamačiau jį, tai jis man taip ir paliko piniginėje.
Tikrai sąžiningai laikiausi paskirtos bausmės ir nevairavau, mano draudimas vairuoti baigesi 2019-03-12, važiavau į Lietuvą atostogų 2019-05-14 ir pamėginau pasikeisti tą 2 metų vairuotojo pažymėjimą į 10 metų galiojanti, ir ką jus manot, maloni Regitros darbuotoja sako "ną matau nuobaudu jokiu neturite tai keičiam" na aš likau abstulbes ir pasikečiau ta vairuotojo pažymėjimą į 10 metų galiojanti.
Grįžus man į Šiaurės Airiją (UK) iškilo dilemą ar galiu vairuoti čia? Nes ant teismo nuosprendžio man yra parašyta kad pasibaigus diskvolifikaviko terminuj reikia perlaikyti pravažiavimą (ar čia tik tiems kas turi UK teises, toks dalykas galioja)? Šiaurės Airijos "Regitra" vadinasi DVA važiavau ten paaiškinau situaciją taip kaip čia o jie atsake kad nežino ar galiu vairuoti čia, tada važiavau į policijos komisariatą taip pat sakė nežinatis...
Dilema čia ir iškylą tai ar galiu aš vairuoti UK? Nes mano diskvolifikavis baigesi 2019-03-12 o ant dabartinio lietuviško vairuotojo pažymėjimo galioja nuo data yra parašyta 2019-05-14.
Tada kai buvau sulaikytas policijos komisariate žinau kad jie užsirašė to vairuoto pažymėjimą serijos numerį (nes jo nerado tai klause manes kur jis yra) tai tikrai žinau kad jį užsirašė, tačiau mano naujesis (10 metu galiojantis) vairuojo pažymėjimas turi kitoki serijos numerį nei senasis.
Turi pažystamų kuriems yra buvę atimtas vairuojo pažymėjimą 12mėn, tačiau pasibaigus terminuj vairuoja toliau, buvo sustabdyti policjos ne viena kartą patikrinus dokumentus buvo paleisti be jokiu problemų, tai kaip čia suprasti.
Jeigu kas žinot kąnors būtų malonų kad pasidalintumėte.
Iš anksto ačiū!
Mindaugas.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен