Tech apžiūra

Создал Пользователь 2015-02-01
2015-02-01 23:02
Taigi artėja tech apžiūra man, norėjau pasiklausti/paprašyti jūsų pagalbos/patarimo. Pas mane bilda važiuoklė priekinė, žinau nemažai kainuoja, taigi kaip man būtu geriau ją tvarkyti? Ta prasme, kaip sužinoti kas blogai, kad būtent sutvarkyti tai ką reikia, o ne viską keist? Ar tai servise paprašyt kad išpurtytu, ar ką nors panašaus. patarkit :)

PS.: Kaunas
2015-02-01 23:08
jei yra rampa ar duobe pats gali pasipurtyt, jei ne i serviza varai ir tegu patikrina, kainuos nedaug. Pakeisti galima daug ka nes vaziuokle savotiska cia ideta. Jei nesi purtes ir nezinai kaip daroma vaziuok i serviza ir pamatysi, uzsirasyk ka keisti susirask dalis pasikeisi kur pas drauga garaze ir tiek.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен