Teisių praradimas po 2 metų.

Создал Пользователь 2015-06-15
Пользователь
2015-06-18 14:53:40
2015-06-18 14:02:05 писал:Ir kursu jokių nejau po baudos
tai uz telefona tik bauda israso teisiu gi neatima. kai atima teises tada reikia perlaikinet ir pns.
Пользователь
2015-06-18 14:02:05
Ir kursu jokių nejau po baudos
Пользователь
2015-06-18 14:01:45
Bauda už kalbėjimą telefonu, gauta prieš pusantrų metų, dabar jau teises beveik 2 metai turiu.Ir tuoj jau baigs pažymėjimas galiot.
Пользователь
2015-06-16 18:53:10
nueini i regitra prieini prie langelio be eiles ir paklausi o tai cia kartais kai pasako tai olialia :)
Пользователь
2015-06-16 18:28:08
Įsiskaityk į pirmą žodį po "Klysti". Pasikartosiu dar kartą, perlaikant teises regitroje nereikia jokių pažymėjimų. Suėjus atėmimo terminui, ar teismui nusprendus grąžinti vairuotojo pažymėjimą praėjus ne ankščiau kaip pusei atėmimo termino registruojantis egzaminui ar tai teorijos, ar praktiniam pažymima "Noriu susigrąžinti vairuotojo pažymėjimą" Ir regitroje NEREIKIA jokių pažymėjimų. Vėl gi išlaikius abu egzaminus regitra išduoda dokumentą apie išlaikytus egzaminus IR TADA JAU REIKALINGI MINĖTI PAŽYMĖJIMAI!!! Bet jie reikalingi POLICIJOS ĮSTAIGOJE dažniausiai (AVPK Kelių policijos poskyryje) Mieste kuriame buvo atimtas pažymėjimas. Ir pateikus visus pažymėjimus, regitros pažymą, naujai išduotą medicininę pažymą yra grąžinamas vairuotojo pažymėjimas!
Toliau... Taip tu teisus, jei atėmimo terminas ne ilgesnis kaip 12mėn egzaminų perlaikinėti nereikia, reikalingas tik (Papildomo vairuotojo mokymo) pažymėjimas ir teisės yra grąžinamos. O apie kokius termino pasibaigimus tu kalbi nelabai supratau...
Пользователь
2015-06-16 13:15:46
2015-06-16 07:40:02 писал:jeigu policija atemusi buvo vairuotojo pazymejima, ir atemimo terminas metai ar daugiau, automatiskai belieka tik persilaikyt is naujo egzaminus vairavimo teorijos ir tt..ir klausimas ar dar leistu laikyti kol kursu nepereisi uz vairavima isgerus tarkim, ar greicio virsijima, ar huliganke..sitiems bajeriams kursu reikalauja, kol ju nepraeini neleidzia daryt nieko kas liecia perlaikymus ir tt.tiek ziniu.
2015-06-16 11:55:05 писал:Klysti. Perlaikant jų nereikia išvis. Visais atvejais reikia pabaigti (Papildomus vairuotojo mokymus) jie vyksta vairavimo mokyklose, dabar jau beveik kiekviena tuo užsiima. Greitai ten praeini pusdienis laiko, išklausai paskaita su psihologu, naujienas apie KET taisyklių pasikeitimus ir akademinę valandą prasivažiuoji su instruktoriumi, bei gauni pažymėjimą. Jei teisės atimtos už girtumą, prie šio pažymėjimo dar reikės (Alkoholio ir narkotinių medžiagų poveikis ir žala organizmui) berods taip vadinasi tie kursai, taip pat trunka keletą valandų, tuo užsiima privačios įstaigos, internete galima susirasti info. Perlaikinėti regitroje šių pažymėjimų nereikalauja, tačiau išlaikius egzaminus regitroje gavus patvirtinantį dokumentą, kreipiesi į kelių policiją dėl teisių gražinimo, o va ten ir reikia pateikti visą šitą šūsnį popierių apie kuriuos rašiau.

Bet kaip supratau čia žmogus klausia to, kad vairuotojo pažymėjimas išduotas laikinas dvejiems metams, ir būdamas " klevinis " gavo baudą, o pasibaigus teisių galiojimui dėl tos nuobaudos kiek žinau reikės pabaigti tuos pačius papildomus vairuotojo mokymus, apie kuriuos jau rašiau. Bet neesu garantuotas, kaip dabar su tais klevo lapais regitra elgiasi, sėkmės :beer::thumbup:
Perlaikinėti regitroje šių pažymėjimų nereikalauja, tačiau išlaikius egzaminus regitroje gavus patvirtinantį dokumentą, kreipiesi į kelių policiją dėl teisių gražinimo, o va ten ir reikia pateikti visą šitą šūsnį popierių apie kuriuos rašiau.
GALI ISAISKINT KA TU CIA PRIVELEI???jeigu atimta metams vairuotojo pazymejimas, turi perlaikyti egzaminus teorijos ir vairavimo...mano kaimynas teises prapyles buvo, pats veziau i egzamina regitroj...susirinko tuos pazymejimus kur minejai, girtumo ir tt, ir galop i regitra egzaminuotis....iki metu laiko nereik perlaikinet teisiu, po metu laiko termino atemimo, regitra anuliuoja galiojimus visus..tik ten kazkaip eksternu jis laike teises nereikejo eit i kursus mokintis vairuot ir ttt.
Пользователь
2015-06-16 11:55:05
2015-06-16 07:40:02 писал:jeigu policija atemusi buvo vairuotojo pazymejima, ir atemimo terminas metai ar daugiau, automatiskai belieka tik persilaikyt is naujo egzaminus vairavimo teorijos ir tt..ir klausimas ar dar leistu laikyti kol kursu nepereisi uz vairavima isgerus tarkim, ar greicio virsijima, ar huliganke..sitiems bajeriams kursu reikalauja, kol ju nepraeini neleidzia daryt nieko kas liecia perlaikymus ir tt.tiek ziniu.
Klysti. Perlaikant jų nereikia išvis. Visais atvejais reikia pabaigti (Papildomus vairuotojo mokymus) jie vyksta vairavimo mokyklose, dabar jau beveik kiekviena tuo užsiima. Greitai ten praeini pusdienis laiko, išklausai paskaita su psihologu, naujienas apie KET taisyklių pasikeitimus ir akademinę valandą prasivažiuoji su instruktoriumi, bei gauni pažymėjimą. Jei teisės atimtos už girtumą, prie šio pažymėjimo dar reikės (Alkoholio ir narkotinių medžiagų poveikis ir žala organizmui) berods taip vadinasi tie kursai, taip pat trunka keletą valandų, tuo užsiima privačios įstaigos, internete galima susirasti info. Perlaikinėti regitroje šių pažymėjimų nereikalauja, tačiau išlaikius egzaminus regitroje gavus patvirtinantį dokumentą, kreipiesi į kelių policiją dėl teisių gražinimo, o va ten ir reikia pateikti visą šitą šūsnį popierių apie kuriuos rašiau.

Bet kaip supratau čia žmogus klausia to, kad vairuotojo pažymėjimas išduotas laikinas dvejiems metams, ir būdamas " klevinis " gavo baudą, o pasibaigus teisių galiojimui dėl tos nuobaudos kiek žinau reikės pabaigti tuos pačius papildomus vairuotojo mokymus, apie kuriuos jau rašiau. Bet neesu garantuotas, kaip dabar su tais klevo lapais regitra elgiasi, sėkmės
Пользователь
2015-06-16 07:40:02
jeigu policija atemusi buvo vairuotojo pazymejima, ir atemimo terminas metai ar daugiau, automatiskai belieka tik persilaikyt is naujo egzaminus vairavimo teorijos ir tt..ir klausimas ar dar leistu laikyti kol kursu nepereisi uz vairavima isgerus tarkim, ar greicio virsijima, ar huliganke..sitiems bajeriams kursu reikalauja, kol ju nepraeini neleidzia daryt nieko kas liecia perlaikymus ir tt.tiek ziniu.
fastmen(724)
2015-06-15 22:03:29
cia priklauso kaip smagiai buvai uzsiroves. kokia bauda? uz ka? ir panasiai.
Пользователь
2015-06-15 21:43:31
Sveiki, turiu teises netoli 2 metų.Esu gavęs baudą prieš pusantrų metų.Jokių kursų nėjau.Ar galima kažką dar padaryti ar tik lieka per naujo perlaikyti vairavimo egzaminą regitroje.?

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен