Tinkamiausias BMW variklis įdėti į Jaguar XK8?

Создал Пользователь 2014-03-14
2014-03-14 13:28
Sveiki,

Esu susiradęs parduodamą Jaguar XK8 1999m, kuris yra po avarijos - daužtas priekis ir reikia keisti: kapotą, kairį žibintą, kairį sparną ir priekinį bamperį. Šias detales jau esu palyginus nebrangiai susiradęs. Apskritai mane šis automobilis traukia savo kėbulo dizainu. Tačiau nustebino tai, kad automobilis be originalaus variklio 4.0l ir be pavarų dėžės (abu išimti ir pasak pardavėjo pavogti). Ekonominiais sumetimais nenorėčiau tokio pat, bet norėtūsi kažko link 2.5l benzo su mechanine dėže (originalas ėjo su automatine). Gal žinot ar įmanoma toks dalykas, jei taip kokius komponentus reikia keisti, įdėti ar įmanoma pritaikyti originalų kardaną su BMW varikliu ir kokios maždaug kainos? Ar į 10k lt įmanoma įtilpti? Ačiū iš anksto kolegos :)
2014-03-15 10:51
Ka zadi investuoti geriau jau nusipirk ta jaguara jau tvarkinga parsivarysi iz uzsienio ir fsio o kad cia konstruosi nieko gero nebus mat pirma kai registruosi masina tikrins varikli ir panasiai pasakys ne tos masinos variklis ir fsio registracijos nebus dar gali ir masina nutemt ekspertizei. Jei masina perkama pagal sutarti tai jei per 15dienu prisiregistruoji ttada px koks variklis nes masinos i regitra nereikia varyti.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен