Ūžimas... Padangos ar kažkas daugiau?

Создал jonsbun 2020-01-15
2020-01-15 23:35
Sveiki,

Turiu Passat B7. Istorija tokia, jog ant posūkių, nebūtinai maksimaliai staigių girdžiu šiokį tokį užimą ratuose pradedant važiuoti. Vos tik posūkio kryptis ar kampas sumažėja garsas iš karto dingsta.

Kiek pastebiu jis būna tik pradedant važiuoti iš vietos ir tik susukus ratus, kažkiek priklauso ir nuo kelio dangos. Jeigu ji sausa, užimą girdžiu dažniau, jeigu šlapia - rečiau.

Galvojau jog padangos, bet užsidėjus visiškai naujas žiemines jau tą pačią dieną išgirdau tą patį garsą.

Galiu važiuoti kokiu noriu greičiu tiesiai ir jokio užimo nebus. Vairas po posūkių atsisuka pats be jokių problemų. Vaire jokio purtymo nejaučiu. Tikrai nėra granatai būdingo tarškėjimo. Kadangi jokio garso važiuojant tiesiai atmetu ir guolį.

Kokie pasiūlymai? Nuo ko pradėti? Ar tiesiog lemia automobilis ir žieminės padangos?

(2802 / +3)
2020-01-16 18:38
Nu kažin ar guolį reikia atmesti, jeigu jis jau nekoks, pirmiausiai ir pradeda nežymiai ūžti pasukus vairą, nes jis gauna kiek didesnę apkrovą, šiaip turėtų ūžti pvz. dešinys sukant į kairę ir atvirkščiai

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен