Vairo kolonėlių remontas-restauravimas. Šiauliuose.

Создал Пользователь 2015-04-13
Пользователь
2015-04-13 16:09:19
Jums reikia restauruoti-remontuoti vairo kolonėle ? Skambinkite šiuo numeriu: +370 67428174 ir susitarkite su meistru dėl susitikimo, dėl kainos ar informacijos. Garantija yra duodama raštiškai, pusantrų metų. Remontas-restauravimas yra vienas ir tas pats žodis. Kadangi vairo kolonėlė yra išardoma, jeigu štokas yra linkes-lenktas-netiesus yra tiesinamas ant staklių, šlifuojamas-dėl korozijos kad toliau nerudytų, keičiami visi salnikai į naujus(salnykai perkami iš įmonės UAB"autoeras.lt", prieš viską surenkant yra išvalomas, išpučiamas korpusas ant pačio galo testuojama stende. Adresas yra: Šiauliai, Vyturiu 8.g. dėl tikslios informacijos skambinti numeriu kuris duotas.

Kaip veike garantinis galima taipogi pasiteirauti paskambinus.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен