Važiuoklės problemos

Создал Пользователь 2017-09-23
2017-09-23 19:26
Sveiki, turiu VW Tourana su DSG pavarų dėže. Kai pirkau buvo problema su dėže, tačiau radau gerus meistrus Alytuje, labai pigiai ir gerai sutvarkė ir dar buvo problema su vidinėm granatom, automobilis isibėgėdamas, antra ir ketvirta pavarom judėjo i šonus, priekis, kai isibėgėdavao šešta pavara būdavo viskas gerai. Neseniai pakeičiau abi vidines granatas, nes meistras pasakė, kad abi blogos ir problemų neliko, tačiau visai neseniai važiavau su draugais i Kroatija ir grižtant atgal pastebėjau, kad automobilis vėl kratiosi, bet jau ši karta visas, ne tik priekis, kaip buvo, kai buvo blogos granatos. Tiesa pirma karta važiavau su savo automobiliu ant galinės sėdynės, nes buvom dviese vairuotojai, automobili gerokai buvom užkrove, bet prieš tai buvau padidines slėgį padangose, kaip ir yra nurodyta ir bevažiuojant ant galinės sėdynės pajutau kad automovbilis stipriai taškosi i šonus, ypač tas jaučiasi važiuojant ant galinės sėdynės, kai buvo blogos granatos, niekada nevažiavau gale, tai negaliu pasakyti, ar taip ir ankščiau buvo. Dabar po kelionės kai važiavau su ja vienas, pastebėjau per galinio vaizdo veidrodį, kad stipriai taškosi i šonus galinės sėdynės, ankščiau to nebuvo, todėl negaliu pasakyti, kad vėl kaltos vidinės granatos.
Gal kas nors galėtumėte patarti, kas čia galėtų būti? kokia problema? Labai lauksiu komentarų. Ačiū!
2017-11-26 23:46
Labas,


jei automobilis i sonus taskosi tai reikia vaziuokle pasitikrinti, susitvarkyti, ir pasidaryti ratu suvedima.
Jei Vilniuje tai rekomenduociau [url]https servisą
jie gales padeti, ne karta jau padejo.
2019-07-30 18:19
Prikeliu tema. Parekomenduokit kur daryt suvedima Vilniuje??
2019-07-30 18:24
2019-07-30 18:19 trumastomas писал:Prikeliu tema. Parekomenduokit kur daryt suvedima Vilniuje??
Konkrečiam rajone ieškai? Kur pigu? Kur patikima? Viskas viename retai būna
2019-07-31 19:30

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен