w211 320cdi dreba

Создал Пользователь 2015-04-04
2015-04-04 00:15
Sveiki, pakurus masina ji dreba salone, bet perjungus automata ant N drebejimas baigesi, ir panasiai... Automatas meto sklandziai be jokiu dauzymu ar tampymu, ir kai paspaudi dingsta drebejimas. Viskas kaip ir butu tvarkoje tik tas nervinantis drebejimas Ant P padeties. Bet vos vos pakelus apsukas jis iskart dingsta. Tai kas gali but? pagalves?
(545 / +1)
2015-04-04 00:20
Panasu i pagalves.
2015-04-04 02:45
Panašu ne vien į pagalves.Jei būtų jos, tai greičiausiai daužytųsi net važiuojant pemetant pavaras, ypač judant iš vietos.Bildėtu kaip reikiant.Gali būti vairo stiprintuvo/kondicionieriaus/vandens pompos/generatoriaus bendrojo pagalbinio diržo įtempėjai ir guoliai numirę ir jie kai išmalti būtent duoda vibraciją nes diržas šokinėja banguoja per pagrindinį variklio škyvą ir kitus škyvus tiesiogiai visi agregatai su skriemuliais laikosi ant variklio ir persiduoda į mašinos vidų.Dar gali būt vienas iš daviklių arba purkštukas.Pasižiūrėjus iš priekio turėtų matytis net ant laisvų kaip diržas banguoja, nelygiai sukasi, atrodo apgaulingai kad nes škyvukai kreivi.Nebūtinai tai, bet dažnai pasitaikantis niuansas MB.
2015-04-05 21:10
2015-04-04 02:45 писал:Panašu ne vien į pagalves.Jei būtų jos, tai greičiausiai daužytųsi net važiuojant pemetant pavaras, ypač judant iš vietos.Bildėtu kaip reikiant.Gali būti vairo stiprintuvo/kondicionieriaus/vandens pompos/generatoriaus bendrojo pagalbinio diržo įtempėjai ir guoliai numirę ir jie kai išmalti būtent duoda vibraciją nes diržas šokinėja banguoja per pagrindinį variklio škyvą ir kitus škyvus tiesiogiai visi agregatai su skriemuliais laikosi ant variklio ir persiduoda į mašinos vidų.Dar gali būt vienas iš daviklių arba purkštukas.Pasižiūrėjus iš priekio turėtų matytis net ant laisvų kaip diržas banguoja, nelygiai sukasi, atrodo apgaulingai kad nes škyvukai kreivi.Nebūtinai tai, bet dažnai pasitaikantis niuansas MB.
itempejai viskas tvarkoje, toks jausmas istikruju kad pacios dezes pagalve parejusi yra. Ar daug darbo ja paciam pasikeisti jei bus tikrai ji parejusi? Beto ji kai nupirkau nedrebeja bet nupirkta prastovejo kelis menesiukus.

Ваше послание

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен