Audi A4 B5 1.9 TDI Отзывы

Audi A4 1996-2000
Рабочий объем:
1.9 л
Мощность:
81 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
14.1 сек
Ср. расход топлива:
5.3 л
Рекомендуют
Отзывов: 62 -13
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (75)

Audi A4 B5 1.6, 1995г.

2018-01-01
Pigios dalys nebrangus taisymas, dauguma darbų galima pasidaryti pačiam neturint ypatingai daug žinių palyginus su naujesnėmis B6 audi A4 ir A6 tikrai daug mažiau rūdija. Gerai traukia :)
Prasta garso izoliacija, važiuojant didesniu greičiu reikia tikrai ganėtinai smarkiai paagrsinti muziką, žema važiuojant per didesnes duobes reikia labai saugoti kad nejobintum su dugnu i žeme, salone mažai vietos.

Pirkau parvaryta iš Norvegijos su 270 k rida ką galiu pasakyti komforto nedaug, labai ekonomiškas kelyje smagus ir patikimas automobilis. Per 2 metus be tepalų kaladžių ir filtrų pakeičiau tik guoli ir 2 šarnyrus priekio sumokėjau už detales ir darbą apie 100 e. Su varikliu jokių problemų neturėjau žiema prie bet kokios temperatūros užsikuria iš pirmo pasukimo. Šita audi labiau darbinis arkliukas jeigu ieškote daug komforto mašina ne jums, degalų ryja ganėtinai nemažai. bet viską atperka mašinos patvarumas ir paprastas bei pigus remontas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1996г.

2017-12-06
Smagiai vaziuoja, kuro sanaudos gana geros, trauka irgi gan nebloga kaip tokio galingumo.
Brangus vaziuokles remontas. Labai daznai gendantis starteris.

Turejau 2 metus buvau visai patenkintas auto.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.6, 1998г.

2017-09-21
Manevringas, minkšta pakaba, salonas ir išorė neblogai atrodo, pravažumas geras, nerudyja.
Didžiausias trūkumai, kad 1.6L /74kw benz. persilpnas ir neekonomiškas.

A4 B5 1998 1.6L/74 Kw /Benzinas / sedanas.
Turim jau apie 3 metus ir per tą laiką nereikalavo daug investicijų. Pakaba išvis beveik netvarkyta per tą laiką pakeistos tik vairo traukiančiosios, kas keista, nes visi sako, kad aliumininė daugesvirtė pakaba nepatvari, aišku karts nuo karto vis išlenda koks bildejimas. Variklis šeip patikimas tik pastovios bėdos su vakumais ir jų šlangutėm, atėjus laikui jos visos pradeda trukinėt ir plyšt ko pasekoje pradeda kažkas durniuot. Kaip 74kw variklis silpnas ir neekonomiškas. Pavarų dėžė atrodo labai trumpų pavarų. Salonas gražus patogus tik vargina ilgos kelionės, labiau būtų miesto automobilis, bet ir po miškus galima pasivažinės. bagažinė gan talpi realiai mšina skirta vežiot produktus iš parduotuvės.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.8, 1994г.

2017-04-26
Benzinas , tyliai dirba stovint , gerai pagazavus kaip drūžvos garsas ,turi šiek tiek traukos , gan stabili , savotiškai graži , nėra turbinos-mažiau problemų
gana kieta važiuoklė , komplektacijos dažniausiai skurdžios (visą š į LT veža...) , centrinis genda , moldingai krenta , mažai vietos, daug valgo benzo ir dujų nemažai gan

Smagu važinėti su gyvu benzu

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1995г.

2017-04-20
Labai pigus išlaikymas, nereikalaujanti mašina dideliu investiciju, per metus laiko teko pakeisti neskaitant kas yra privaloma kiek vienai mašinai su laiku tepalai, kaladeles ir t.t Tai tik itempėjas generatoriaus, variklis neužmušamas, patikimas, pigus, ir tokių metų gan gražiai atrodantis, žiema prie -17 užsikuria be problemų. Automobiliu esu patenkintas.
Kietoka važiuoklė, dažna šio modelio problema vintiliatorius sklendes užsikemša, žiema sunkiai šildo.

Pigus išlaikymas, ekonomiškas, senas bet geras

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1999г.

2017-04-01
Ekonomiškas , nebloga trauka, kokybiškos vidaus detalės, minkštai važiuoja.
Viską pasako aliumininė važiuoklė , bet jeigu prižiūrėsi bėdų nebus. Perkant atkreipkite dėmesį į spidometrus, ar nedurniuoja ir normaliai veikia. Prastoka garso įzoliacija prie didelio greičio. ir Jeigu mušta, neišvengsite rudelių.

Sveiki, kalbėsiu apie A4 B5 99 metų 1,6L benzinas/dujos. Kaip tokiam automobiliui trauka tikrai nebloga. Kuro sąnaudos apie 10 litru dujų. Pas mane idėtos BRC 4tos kartos. Kuriasi puikiai, važiuoja smagiai, reikia prižiūrėti važiuoklę. Perkant šiuos modelius ir kitas audines, BŪTINAI, atkreipkite dėmesį į spidometrą, ar viskas gerai veikia, ar rodo kurą, ar gerai greiti rodo, apsukas ir visą kitą, nes daug turi bedų būtent su skideliais, pats dabar kankinuosi ir niekaip nesutvarkau, o juos rasti nera taip lengva ir kainas palaiko kai naudoti, gan brangūs. Pas manęs yra pusiau borto kompas, tai patykekit skydelis durniuoja , ne duok Dieve.. net ridos normaliai nesugeba suskaičiuot normaliai, elektrikai padaro arba blogiau arba nieko nepadaro, tad tikrai atkreipkit i tai dėmesį. Šiaip geras automobilis, tik palaikantis kaina, bet moki ne tik už ratus, bet ir kokybe bei vardą. ;) negalvodamas sekančią mašiną, vel pirkčiau Audi ;) Tikiuos buvo naudingi mano pastebejimai apie šiuos modelius.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1999г.

2017-03-20
Nerūdyja kėbulas , net mėnesi laiko drėgnam garaže remontavo , ant odinio vairo jau pelėsis atsirado o kėbului nieko
Labai daug remonto , per šešis metus kokia pusę metų praleido remonte 

Turiu A4 jau šešis metus. Pliusas vienintelis - kėbulas nerūdyja ir aš jam nieko nedariau, daugiau byrėjo viskas. Nupirkau su neveikiančiu centriniu užraktu tai centrinio užrakto kompresorius tai laikais dar litais kainavo apie 700, nes dvijų konturų vakumas.
Toliau pasirodė kad neveikia turbinos geometrijos keitimo mechanizmas , šlangučių keitimas aišku nepadėjo teko ardyti turbiną neprisimenu kiek kainavo bet nuo remonto kainos darėsi bloga .Toliau pasirodė , kad prancūziška vairo kolonėlė , pradėjo bėgti tepalas iš vienos pusės , meistrai pasakė , kad čia tipo visom taip būna , kaina jau eurais tai išėmimas 100 tai remontas 200 tai tas tai anas , vėl nuo remonto kainos boga .Priekinė važiuoklė pradėjo jaustis , kad darant posūkį , mašiną po kelia jau reikia gaudyti , remonto kainos net nenoriu prisiminti , tipo visus šarnyrus keisk ir t.t. Meistrai visas nuimtas dalis atidavė pasirodė , kad tik viena stabilizatoriaus traukutė klibėjo , bet ne keisk visas , nes tipo kitos greitai iškibs jei viena traukutė bus nauja o kitos senos .
Bevažiuojant trūko generatoriaus dirželis , itempimo guolis pradėjo cypti ir kilometro nepravažiavus trūko diržas , gerai , kad netoli namų su neveikiančiu vairo stiprintuvu vos ne vos davažiavau .
Kai pirkau aišku arbag lemputė kažkaip buvo užgesinta , nes airbag aišku nebuvo , paskui pradėjo nei iš šio nei iš to užsideginėti , net nuvažiavus į servisą ir ištrynus klaidas vis tiek po dienos užsidegdavo , teko nupjauti laidus ir dėti kažkokias varžas .
Žiema stabiliai atsirasdavo imobilaizerio klaidos , tai jau neapsikentes nusipirkau kitaiską VAG prietaisėlį , kad kas mėnesi nevažiuoti į servisą ir nemokėti pinigų .

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1999г.

2017-01-12
Dizainas, trauka, kuro sanaudos.
Pakaba

Audi a4 b5 1.9 tdi 81 kw quattro varuoju ši automobili jau ketvirti metai pravažiavau apie 60 000 tukst 50/50 miestas užmiestis, jei reikia pravažaus automobiliu nepatarčiau jo rinktis nes jis yra per žemas ir jai planuojat važiuoti juo i miška ar panašiai tai pastoviai turėsit bedu, nes tai bamperis apsaugos atsiplešia tai granatos bira dėl praplėštu apsaugu nes visur kliuna dėl auksčio. Tai yra pirma mano automobilis todėl negaliu juo su kažkuo liginti, bet neapsakyčiau kad labai kokibiškas pastoviai vis kažkokios smulkmenos lenda gal dėl to kad tai quattro ir buve seimininkai jas naudojo pagal paskirti todėl ju stovis yra prastesnis nei paprastu. Didžiausias trukumas tai pakaba dedu gerus šanyrus bet vistiek kas pora metu reiks keist 2-4 priekinius šarnyrus vieno gero kaina 45 genda dažnai o remontas brangus man asmeniškai elektronika per dažnai sakyčiau gedo per šiuos metus keičiau avarinio rele kas pas jas yra liga centrini bloka abs bloka remontovau bagažinė kartais gliučina pati atsidarinėja. Pliusai kuro sanaudos jai ramiai važiuoji imanoma i 5 l tilp vidutiniškai 6 gera išvaizda komfortas trauka nebloga kaip ant 81.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.6, 1995г.

2017-01-07
Negenda
Visas auto vienas didelis trūkumas (1.6 variklis, benzinas) tai ne arkliais galia matuoti o asilais

Nežinau, kaip kitiems, bet man tai - kibiras varžtų. Patogumas - 0, na tik kad remoto nereikalauja.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1997г.

2017-01-07
Nera
Vaziuokles,pavaru dezes,varikliai viskas byra juodai.

Prastas auto...

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1998г.

2017-01-07
Labai geri varikliai. Cinkuotas kebulas prabangus salonas ir didelis pliusas kad puiki surinkymo kokybe kuri dabar jau nerasi nekur
Trukumas kad jau turi apie 10 metu ir nenori keisti i kita todiel kad nera prasmes

Puikus automobilius tinkantis kaip darbui taip ir šeimai. Kur nevažiuotum visada davažiuosi iki namų.
Geras cinkuotas kėbulas. Del vaziuokles nera problemu tai kad dabar jau ne brangios dalys ir visur rasi. As tai imu tik lemferder dalys su nuolaida visai nebrangiai ir nereikia nieko restauruoti.
Komfortas geras kaip tokiam senui automobiliui labai grazus salonas. Pas mane pilna komplektacija retas melynas veliurinis barhatinis salonas visur medis klima ir baug visko.
Variklis afn 81 kw labai likau patenkintas su uzkurimu problemu nera.
Automobilis labai smagus. Visada vaziuoju su malonumu.
Dabartine kaina apie 1800-2000 isvis juokinga kaip tokiam auto. Pernai kainavo trigubai brangiau apie 12000-15000 as tada taip ir mokejau bet iki siol negaila ikistu pinigu tokiam auto

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1996г.

2017-01-05
ekonomiskas,pigi eksplotacija,grazus dizainas
vienas minusas ,girto vokiecio sudeta aliumine vaziuokle,

Puikus, nuostabus auto 5 metai važiuoju, jokių problemų, ekonomiškas patvarus ir galios pakanka

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1996г.

2017-01-04
variklis,kebulas,gan komfortiska ir stabili vaziuokle
na nebent mazoka vietos gale sedintiems.bet tam yra minivenai:)

1,9tdi. tuom viskas ir pasakyta:).neužmusamas variklis. Kaip ir visas šis automobilis. Kėbulai rudija minimaliai, važiuoklė-jei neužleist, tai ir piniginei neskaudės:).komfortas...na, juk tai a4, o ne a8:). Bet ir ne golfas:). Taip kad keikia tik tie, kas nusipirke pigiai nenori investuoti ne cento ir tikisi vaziuoti ilgai:). O stebuklu juk nebūna:)

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 1.9 TDI, 1997г.

2016-12-25
Nelabai yra
Audi.

Labai prastas auto, labai nepatvarus ir nekomfortiškas.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI, 1997г.

2016-12-20
Ekonomoskas, patvarus, nedaug elektros mazgu.
Kietoka vaziuokle.

Tikrai patikimas automobilis, jai laiku prižiūrint manau nėra stambių trūkumų.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 1996/02 - 2000/01 (1996, 1997, 1998, 1999, 2000)
У Вас есть вопросы, отправьте нам сообщение здесь
Рабочее время: I-V 09:00 - 17:00
UAB „Vertikali Medija“

Вопросы и комментарии