Audi A6 C7 3.0 TDI Quattro S tronic Отзывы

Audi A6 2011-2019
Рабочий объем:
3.0 л
Мощность:
180 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
6.1 сек
Ср. расход топлива:
6.0 л
Рекомендуют
Отзывов: 2 0
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (2)

Audi A6 C7 3.0 TDI Quattro S tronic, 2011г

2016-01-02
Puiki išvaizda, quattro eina gerai, kai mešina neprikrauta, universalas labai talpus, o pilant žalią dyzeliną, kuro sanaudos nėra tokios baisios.
Ūkyje nėra tokia patvari, kaip norėtųsi.

Automobilį turiu jau porą metų, pirkau daužtą ir, palyginus su kitais A6 C7, už ganėtinai gerą kainą. Viską atitvarkius, pirmus porą mėnesių buvau patenkintas. Prasidėjus darbymečiui, po kurio laiko važiuoklėje kažkas pradėjo barškėti. Quattro man visada asocijuojasi su patvarumu ir galia viename. Vis dėlto supratau, su pilnai pakrauta priekaba pievose A6 quattro nėra tokia jau patikima. Kelis kartus užsikasiau. Būčiau pirkęs su machanu, tačiau quattro daugiausiai gaminami automatai. Tiesa, variklis bėdų didelių nesukeldavo, žiemą visada stovėdavo lauke ir užsivesdavo gana neblogai ir prie -20. Tačiau labai dažnai tenka važiuoti su pilnai pakrauta bagažine ar net priekaba ir spausti aukštomis apsukomis, kad neužklimpčiau kieme, manau todėl prieš porą savaičių kažkas po kapotu pradėjo kalenti. Automobilį patarčiau tik tiems, kurie važinėsis tik mieste.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Audi A6 C7 3.0 TDI Multitronic, 2013г

2015-12-10
Naujoji A6 suteikia daugiau erdvės visiems keleiviams (tiek kojoms, tiek galvai) palyginus su savo pirmtaku. Automobilis yra lengvesnis ne tik už savo pirmtaką, bet ir už savo konkurentus, A6 valdomas lengvai, nejaučiant didelių gabaritų ir suteikia įspūdį, jog vairuoji gerokai mažesnį automobilį. Atsižvelgiant į važiavimo stilių, galima reguliuoti vairo jautrumą, pakabos kietumą, akceleratoriaus reakciją į pedalo paspaudimą ir kitus parametrus. Protinga Audi A6 navigacijos sistema yra susieta su pačio automobilio valdymu. Ji nuolat gauna signalus iš GPS palydovų apie mašinos greitį ir padėtį bei priekyje esantį posūkio staigumą.
Kalbant apie automobilio važiavimo savybes – A6 ne toks komfortabilus kaip E klasė ir ne toks sportiškas kaip 5 serijos BMW arba Jaguar XF. Automobilio vairas yra kiek per „lengvas“ ir vairuotojas staigiuose posūkiuose gali jaustis kiek atitrūkęs nuo kelio.

Audi A6 3.0 TDI multitronic. 8 pavarų automatas. Ekspoaticija brangoka, tačiau važiavimo malonumas leidžia suvokti, kad A6 verta tokiu didelių priežiūros išlaidų. Varuoju vienerius metus, tai galiu sakyti drąsiai, joig šiam automobiliui visikšai neprilygsta naujasis VW passat ar Škoda Superb. Mat A6 turi išskirtinai gerą garso izoliacija ir malonų elektronikos prietaisų valdymą bei pažangią navigacijos sistemą. Prietaisų skydelis patrauklus, ergonomiškas, o sumažėjęs mygtukų kiekis suteikia daugiau subtilumo. Naktinio matymo sistema įdomi ne tik tuo, jog infraraudonųjų spindulių dėka leidžia matyti iki 300 metrų į priekį, bet ir išryškina kelyje maždaug 100 metrų atstumu esančius šilumą skleidžiančius objektus. Automobilis viskuo labai panašus į Audi A7 ir A8 modelius.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2011 - 2019 (2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен