BMW 114 F21 i Отзывы

BMW 114 2012-2015
Рабочий объем:
1.6 л
Мощность:
75 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
11.2 сек
Ср. расход топлива:
5.5 л
Рекомендуют
Отзывов: 0 0
Средняя оценка: 0.0
Напишите отзыв

1 серии отзывы (3)

BMW 120 E81 d, 2011г

2020-06-23
Valdymas, ekonomiškumas, interjero kokybė, dizainas.
Kieta važiuoklė, mažai vietos gale ir bagažinėje, brangus remontas, santykinai brangus aptarnavimas.

Jei imt hatch'ą, imt pirmuką. Automobilis nėra brangus, o gauni pilnavertį BMW, interjero kokybė ir medžiagos lygiai tokios pat kaip ir e90 trečiuko (siūlau rinktis geresnės komplektacijos modelius, bazinių modelių interjeras gerokai prastesnis, panešesnis į VW Golf, nei BMW), tokiam mažam automobiliui 177AG/130kW pilnai užtenka ir kasdieniam važinėjimui, ir paspaudimui vingiuotais keliukais, ypač, jei komplektacijoje yra šiek tiek pažeminta sportinė pakaba, automobilis stabilus kelyje smarkiai lyjant (nepagailėkit ant gerų vasarinių padangų), tačiau nepatyrusiam vairuotojui važiuojant greitkeliu problemų gali sukelti sniegas ir ledas. 2011 gamybos pirmuke visa elektronika veikia puikiai, tačiau teko taisyti xenon žibintų aukščio sensorių, nes nupuvo laidai, 3 durų hečbeke už keleivio gale vietos pakanka suaugusiam žmogui, už vairuotojo - vaikui, bagažinė nėra talpi, didesniam lagaminui ar trims pirkinių maišams pakanka, bet dviračio neįgrūsite, labai ekonomiškas 6.7l/100km, važiuojant 40% greitkėlyje 60% mieste, greitkelyje važiuojant 130km/h - iki 5.7l. Žinoma, automobilis nėra patogus, jaučiasi kiekvienas akmenukas, langų valdymo mygtukai ir saugos diržas nepatogiose vietose, CIC infomedijos sistema šių dienų standartais pasenusi, bet įmanoma naudotis tiek medija, tiek navigacija, neblogai veikia ir valdymas balsu anglų/vokiečių kalbomis. Dizainas - skonio reikalas, man asmeniškai 8/10, senas, bet nepasenęs, angel eyes suteikia modernumo. Iš mechaninės pusės - važiuoklė beveik neužmušama, netaupant sankabos ir smagračio juos reikės keisti kas 100k km arba mažiau, didžiausia 2l dyzelinio variklio (N47) problema yra prastai laikančios variklio grandinės, ypač iki 2010 metų gamybos automobiliuose, grandinės ilgaamžiškumo užtikrinimui reikia keisti tepalaus nerečiau kaip kas 10k km, originalios detalės ganėtinai brangios, kaip ir visų BMW, pats paprasčiausias aptarnavimas (tepalai (ne oem), tepalo filtras, kuros filtras, oro filtras) atsieina apie 210€.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

BMW 120 E87 d, 2007г

2012-11-04
Ekonomiškas, manevringas, gražus, stabilus kelyje.
Nedidelis matomumas galinio vaizdo veidrodėlyje...

Labai puikus automobilis, gražus akiai, įpatingai ekonomiškas. Miesti ritmu, nepakeičiamas, kadangi nėra didelių gabaritų, tačiau salonas niekuom nesiskiria nuo trečios klasės Bmw, todėl šį automobilį vertinu labai teigiamai...

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

BMW 116 E87 d, 2009г

2012-10-25
Gera klima, Traukiantis akį modelis.
Prastas matomumas per galini vedrodelį, nepatogus langų darinėjimas, prasta salono kokybė, barškutis.

Asmeniškai, aš esu šiek tiek nusivylęs šiuo BMW. Iki šiol važinėjau 5 klasės BMW, tai galiu drąsiai teigti kad šiame modelyje likęs tik ženkliukas.... Kokybės ir komforto kaip golfe. Nusivyliau. Plastiko bildesiai, durelių girgždėjimas (nepadėjo net sutepimas) Ima atšokinėti ganga nuo panelių. Diržų keitimas nepigus, na bet čia be to neapseisi. Reziumuojant, vidus pigus, ženkliukas aišku traukia akį praeiviams. Vairuojasi smagiai. Bet gailiuos kad pataupiau ir nepirkau 3 klasės BMW. Bet visumoj mašina geresnė nei dauguma japonų.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2012 - 2015 (2012, 2013, 2014, 2015)

Оцените свой автомобиль

Вопросы и комментарии
Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен