Dacia Sandero 1.2 16V Laureate BL2 Отзывы

Dacia Sandero 2012-2012
Рабочий объем:
1.1 л
Мощность:
55 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
13.6 сек
Ср. расход топлива:
5.9 л
Рекомендуют
Отзывов: 1 0
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (1)

Dacia Sandero Stepway 1.5dCi Laureate, 2013г

2015-07-26
Didžiausias privalumas, tai, kad naujas automobilis su 5m garantija už ~12000 € ir pigūs metiniai aptarnavimai ~150€. Gana ekonomiškas, geras pravažumas ir gražiai atrodantis. Taip sakant, tai praktiškas biudžetinis automobilis žmonėms, kuriems nesvarbus gamintojo ženklas.
Apdaila automobilyje matosi ir jaučiasi, kad viskas yra pigiausia: panelė kietos plastmasės ir jau nuo pirmos dienos barška, sėdynėse po ~20k km atsirado išsėdėjimo žymių, menkiausias prisilietimas su kietesniu daiktu palieka dryžius apdailoj. Išorės dažai irgi silpni, nuo menkiausio prisilietimo palieka dryžius. Stiklų nė kart negrandžiau grandikliu žiemą, bet subraižyti, kaip 10m mašinos.

Pirktas naujas iš salono su visais įmanomais privalumais. Šiai dienai nuovažiuota apie 30k km, per tą laiką lankytasi servise du kartus, buvo užsikišęs kietų dalelių filtras, dėl per daug ramaus važinėjimo, tai liepė nebenaudoti "Eco" mygtuko, kuris taupo kurą ir buvo nusimovus kažkokią šlangą, ko pasekoj dugnas pasidengė tepalu. Visa tai nutiko iki ~6000km, nuo to laiko jokių problemų. Sąnaudos taupant 4l/100km, netaupant truputi virš 5l/100km. Važiuoklė liuks, pravažumas taipogi pasaka, kaip tokiam spuogui. Su elektra kol kas jokių bėdų. Priekyje vietos pilnai pakanka, gale mažoka, bet 4 suaugę telpa be problemų. Bagažinę naudoju be viršutinio dangčio, nes taip daugiau telpa. Kol kas visada užtekdavo keturių asmenų šeimai. Yra navigacija su 7' ekranu, tikrai ne pasaka, bet ne kartą gelbėjo. Kondicionierius šaldo kaip ir turėtų.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2012 - 2012 (2012)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен