Hyundai Lantra II 1.8 GL Отзывы

Hyundai Lantra 1999-2001
Рабочий объем:
1.8 л
Мощность:
94 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
9.4 сек
Ср. расход топлива:
-
Рекомендуют
Отзывов: 2 -1
Средняя оценка: 3.5
Напишите отзыв

Отзывы (3)

Hyundai Lantra II 1.6 GL, 1996г

2013-06-26
Maža kaina
Didelės kuro sąnaudos

Jau ketvirti metai vairuoju Hyundai Lantra 1996m 66kw sedaną. Trečiais metais teko kapitališkai tvarkyti ir nemažai pakeisti detalių: amortizatorių, guolių, stabdžių kaladėles, visas traukes, gumytes ir pan. Pagrindinė Hyunday bėda išmetimo kolektoriai, jie greitai įtrūksta, o naujas labai brangus, dėvėti visi virinti ir ne taip lengva gaut. Kita bėda plastmasinės vidinės durų rankelnėlės, greit nulūžta, rasti ypatingai sunku. Aplamai visų detaliu reikia paieškot, jos brangesnės. Paskutiniais metais nebeveikia elektroninis laikrodis, cigarečių pridegėjas.
Vidutinės kuro sąnaudos labai didelės - apie 9-10 litrų benzino, dujas į Doch variklius nerekomendavo dėt, be to labai brangu, be to dujų valgytų net apie 12-15 litrų (taip servise sakė).
Pliusai: komfortiška, patogi važiuot, gerai sugeria kelio nelygumus, mažai bilda, greit įsibėgėja, nemažas pravažumas, nes ganėtinai aukšta. Mažai rūdyja. Antros tokios pat nebepirkčiau.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Hyundai Lantra II Wagon 1.6 GL, 1997г

2013-05-23
Pigus, pigios dalys, nevargina tolimose kelionese, mazos kuro sanaudos , talpi.
Pagrindiniai tai korozija , bei granatos nelaiko .

Automobili turiu gan nesenai , detaliu kainos kaip golfo 2-3 , ganetinai komfortikas kaip korejietiskas automobilis, gan talpus lyginant su E39 touring tai bagazine didesne , salone visi telpa puikiai tiek priekije tiek gale . Kuro sanaudos mieste ~8-9 benzino duju 10-11 litru uzmiesti benzino 6.5-7 duju ~8-9 . Pakaba gan kietoka bet kelyje stabili , zvyrkelije taip pat neplaukioja kaip lyginant pagal svori Ford Focus.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Hyundai Lantra II Wagon 1.6 GL, 1996г

2012-10-28
Važiavimo kokybė, įperkama dalių kaina, talpumas, kuro sąnaudos, nedidelė automobilio kaina, geras pravažumas.
Labai mėgsta korozija, garso izoliacija su trūkumais, priekinė pakaba nėra pakankamai patvari.

Šis automobilis yra jau mano antrasis todėl aš jį galiu kuo puikiausiai palyginti su ankstesniuoju antros kartos golfuku :)
Hyundai mano galva yra labiau patikimesnis, jo pakaba minkštesne ( labai stabilus žvyrkeliuose) Deja skardų paruošimas mane nuvylė, mašiną pirkau jau iš antrų, o gal net iš trečių rankų todėl kėbulas buvo labai, labai pavargęs,bet esu nagingas žmogus tai sugebėjau jį prikelti minimaliomis sąnaudomis (labiausiai punančios vietos yra: galinės arkos, slenkščiai, atsarginio rato vieta, priekinių sparnų apačios). Dalys ir jų kaina nėra labai didelė, vienas įdomus pastebėjimas nors dalys kainuoja brangiau nei golfuko, bet jos ilgiau tarnauja... didelė beda priekinė pakaba, tiksliau : granatos ir guoliai patariu nepirkti pigiausiu varijantų nes greit subyrės. Šis automobilis taip pat labai gerai draugauja sau dujomis jų sąnaudos tikrai labai nedidelės.
P.S. [ atsiprašau dėl rašybos klaidų]

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 1999 - 2001 (1999, 2000, 2001)
Вопросы и комментарии
Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен