Kia Cee'd 1.6 Optimum + Отзывы

Kia Cee'd 2009-2011
Рабочий объем:
1.6 л
Мощность:
93 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
10.8 сек
Ср. расход топлива:
6.4 л
Рекомендуют
Отзывов: 3 0
Средняя оценка: 4.5
Напишите отзыв

Отзывы (3)

Kia Cee'd 1.6 crdi S Euro2012, 2012г

2018-02-09
Geras variklis 85kw CRDI, traukos pakankamai Nestreikuojanti elektronika 7 metų garantija (net ir po 5 metų pakabą nemokamai remontuoja) Žiemą vedasi kaip vasarą Kol kas per 2 metus tik lemputes keičiau ir tepalus.
Garso izoliacija galėtų ir geresnė būti; Priekines lemputes H7 kas 3 mėnesius tenka keisti (turbūt kažkokia liga) :) Reikia pasirūpinti, kad korozija neužpultų.

Turiu automobilį jau 2 metus - puikus automobilis, tvirtai stovi ant kelio, salone vietos daug, net ir ant galinės sėdynės (pas mane universalas).
Vasarą nemažai keliaujame automobiliu ir bagažinės talpumas labai pravertė.
Beje, ištiesus galines sėdynes ir pasitiesus čiužinį puikiai galima išsimiegoti dviese gamtoje ar kelionėje.

Automobilis išbaigtas, atlieka viską, ką privalo, puikiai, pigi ekspoatacija, mažai genda, tačiau kiek nuobodokas (išvaizda neišskirtinė, interjeras paprastas).
Geras variklis (85Kw facelift su 6 pavarų dėže), maloniai įsibėgi, patogus kelionėse. Tik kuro sąnaudos Vilniuje (7-7.5) ir trąsoje 5.5-6.5 priklausomai nuo greičio, sakyčiau nemažos.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Kia Cee'd Pro_cee'd 1.6 crdi Comfort, 2009г

2017-07-03
Gražus simpatiškas modelis,salonas odinis arba pusiau odinis,labai labai ekonomiškas varikliukas o tai ir yra pagrindinis privalumas variklis ne probleminis ir ekonomiškas.
Paliginus 2009.metu deveta mašina praktiškai be dideliu trukumu.

Vairuoju Kia Pro,, Ceed 1.6.Crdi 85 Kw. Variklis labai patvarus su grandine jai laiku keisti tepalus tai grandine keisti reikės kokia nuo 300.000.km aišku įtempėją reikia keisti maždaug nuo 150.000.km. Vairuoti šį auto yra malonu ypač mieste, staigi jėgos ir greičio per akis, miestas-trasa apytiksliai išeina apie 5 litrus dyzelio tai nuostabu bent jau man,šiaip mašina stabili keli nežinau kaip keturdures bet Pro,,Ceed ir mieste ir trasoje yra labai stabili ir paklusni,čia viens zmogenas rašo kad pirko nauja bet barškutis,absurdas uzsidejo r-20 ratus ir nori kažkokio komforto nu žodžiu ne apie grybus rasau.Pati mašina viduje tikrai erdvi ir pati tikrai nėra maža vidui net stambiam žmogui ir priekyje ir gale tikrai normaliai sedisi,nu o šiaip labai išvaizdus gražus aki traukiantis auto.Kas liečia eksploatacija tai nematau jokiu bedu ne su varikliu,nei su važiuokle o ypač su jokia elektronika,ir šiaip detales net naujos nėra brangios,o kas liečia silpna vieta tai manyčiau purkštukai jai pilsi gera kurą bedu nebus nors je ir nedaug kainuoja,nu purkštukai tai čia dažno auto bėdos bet jai pilsi gera kurą tai jie laikys ir laikis.Zodziu visos Korektiškos mašinos yra geros.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Kia Cee'd 1.4 Optimum, 2009г

2016-10-05
Gera garso izoliacija Pigi eksplotacija, Paprastas aptarnauti, Manevringas ir ganėtinai minkštai važiuojantis, Ekonomiškas, Nelinkęs korozijai,
Nėra "Cruize Control" (greičio palaikymo) funkcijos. Nėra laisvų rankų įrangos.

Pakankamai manevringas ir ekonomiškas, labai minkšta važiuoklė, ganėtinai pigi eksplotacija, garso izoliacija tikrai gera neskleidžia jkių pašalinių garsų, patogus tiek mieste tiek užmiestyje, kaip tokio litražo automobiliui trauka tikrai gera, patogios sėdynės, gan erdvus ir talpus. Kėbulas nelinkęs rūdyti, kai kurios interjero apdailo medžiagos gal ir atrodo pigiai bet kainų santykiu tai kompensuoja, multifunkcinis vairas, gan patogiai išdėstytas valdymas, kuro sanaudos tirai nėra didelės.
Mieste tirkrai smagus važiuoti nes pakankamai manevringas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2009 - 2011 (2009, 2010, 2011)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен