Nissan Note 1.6 Tekna Отзывы

Nissan Note 2006-2009
Рабочий объем:
1.6 л
Мощность:
81 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
10.7 сек
Ср. расход топлива:
6.6 л
Рекомендуют
Отзывов: 2 -1
Средняя оценка: 3.0
Напишите отзыв

Отзывы (3)

Nissan Note 1.4 Acenta, 2010г.

2017-01-31
Talpus, gale vietos neįtikitinai daug, + esant galinės sėdynės galima pasūmti į priekį tuo pačiu padidinant bagažinę. Sedėt patogu tiems kurie mėgsta sėdėt aukštai, vos ne kaip minivene.
Nuvažiuota 60 000 vairas apsilupes kaip po 6 000 000, kaip ir pas visus kitus. Mieste 8-9 ltr. , dinamikos nekažką, bandant užvažiuot ant bordiuro ar į statesnį kalniuką atbulam sankaba "užkvimpa" visu gražumu. Kiek teko kalbėt valytuvų mechnizmas pakeistas vos ne pas visas, maniškėje taip pat. Pakaba nekokia, nors žvyrkelio praktiškai nemačius Kaina neattitinka kokybės, niekada tokios nepirksiu ir kitiems nerekomenduosiu. Už tą pačią kainą paėmiau keliais metais senesnią Octavią - atsidžiaugt negaliu. ko norėt Renault, taip taip Renault, argi ne jie Nissan nupirko?

Atvažinėjau 5 metus. Paimta nuo 0. Triukšmo lygis salone pakenčiamas. Elektronika negedo, pakaba keista.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Nissan Note 1.4 Acenta EU5, 2011г.

2016-08-27
Patogi vairavime (kaip ir visos japoniškos), erdvus salonas, nebloga garso aparatūra, patvari (per 5 metus - apie 80000 km - gedimų nebuvo). Tiesiog kompaktiška bei patogi mašinytė. Aukštas klirensas, elektronika dirba tvarkingai - įmontuota laisvų rankų įranga, condition ir visa kita be problemų. Mažas apsisukimo radiusas.
1,4 benzino variklis netraukia absoliučiai, neaišku kur ten tos visos arklio jėgos. Kondicionerius keistas, jei oro srautas įungtas dalinai į kojas, dalinai į priekinį langą, tai kaskart įjungus degimą kondicionierius automatiškai įsijungia pats. jei oro srautą nukreipti kitaip, tada pats neįsijungia. Važiuoju ramiai, bet variklio apačia jau tepaluota. Nerašau apie kuro sąnaudas, nes variklis visiškai neveža, tad jau ir nesvarbu kiek jis ima to kuro. Vairas jau lupasi į šipulius, teko dėklą uždėti. Apdailos medžiagos nekokybiškos, kai kur apdaila trūkinėja, nusilupa dažu sluoksnis. Tai yra Nissan. O tai reiškia, kad tai ne Toyota. Skirtumas jaučiamas.

Paėmiau naują, gražią. vairuoju ją jau 5 metus. Paprastas, patogus automobiliukas, skirtas MIESTUI. Apibendrinant trūkumus ir privalumus, šį automobilį tikrai rekomenduočiau, jei reikalinas manevringas auto miestui. Tačiau turint omeny jo trūkumus lyginant su pvz. Toyota, manau, kad mūsų rinkoje naudotų Note kainos aukštokos.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Nissan Note 1.6 Tekna aut, 2006г.

2016-01-16
minkštumas, ekonomiškumas, sklandžiai, gražiai, tolygiai dirba automatas, nesijaučia šuolių, sportinis režimas, beraktė užvedimo sistema
pakankamai nepatogios galinės sėdynės, teko poliruoti priekines lempas

atrodo mažas, bet talpus, puikiausiai naudojam 4 asmenų šeimai kelionėms po Europą, pakankamai ekonomiškas, dinamiškas, patogus ir minkštas automobilis už prieinamą kainą (tik pavažiavus nustebino minkštumas ir gera erdvė). Kuro užtenka vidutiniškai 7 l. benzino, dalys nebrangios. (pvz. įvairios važiuoklės gumos apie 30 dar tada LT., spyruoklė šrote 60 Lt. dabar manau būtų per pusę, posparnis kiniškas 40 Lt.), brangiausiai kolkas- greičių dėžės trosas (iš atstovybės 140-170 eur., šrote 30 eur). Talpi bagažinė, jei susėda gale vaikai, visas "suolas" pasistumia į priekį- lygios grindys, telpa dideli lagaminai.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2006 - 2009 (2006, 2007, 2008, 2009)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен