Nissan Qashqai 2.0 4x4 Lounge Отзывы

Nissan Qashqai 2008-2009
Рабочий объем:
2.0 л
Мощность:
103 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
10.6 сек
Ср. расход топлива:
8.4 л
Рекомендуют
Отзывов: 4 -1
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (5)

Nissan Qashqai 2.0d 4x4 Tekna Premium aut, 2008г

2017-03-07
Puikiai vairuojasi, paklusnus vairas. 2 litrų dyzeliukas smagiai veža. Variklis Renault turi grandininę ne diržinę pavarą. Kaip tokio dydžio automobilio salone tikrai pakank vietos tiek gale ,tiek priekyje, tik bagažinėje.
Kėbulo garso izoliacija.

Taitikrai smagus automobiliukas. Nors jis miesto visureigių tipui priklauso, bekelėje nedaug atsilieka nuo rimtų visureigių. 2 litrų dyzeliukas pakankamai galingas 4WD . 1,5 l . keturiems varomams ratams tikrai būtų persilpnas. Elektrinis vairo stiprintuas veikia piukiai ir patikimumo atžvilgiu kelia daugiau pasitikėjimo. Minusai: Pagal savo ūgį, galėtų valgyti mažiau. Bet reikia sutikti- automatas, 4WD savo pasiima.Interjero medžiagų kokybė (kietas plastikas,). tai irgi galima pateisinti. Tai ekonominės o ne prabangos klasės automobilis.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Nissan Qashqai 2.0 Tekna Premium CVT, 2008г

2017-01-28
Mažas, manevringas. 2,0 cdi variklio galios pakanka,
Pagal automobilio dydį kuro sąnaudos žvėriškos. Bloga garso izoliacija. Barškalas.

Per 20 metų vairavau benzininius-dujinius automobilius. Nutariau savo 2002 m. Volvo XC 70 po 9 metų ekspolotacijos išleisti į pensiją. Įsigijau prieš 6 mėn. Qashqai 2,0 dizelinį , automatas 4WD. Nusivyliau žiauriai. Trasoj ryja 9,5 litro saliaros.( finansiškai toks ,,kibiriukas trečdaliu daugiau ryja, nei Volvo 200 arlių dujų. Visos plastmasės barška. Važioklė barška. Nors patikrinta servise ir praeita T.A. Senoji mano Volvo netoli pusės miliono pravažiavus tiek bekele tiek geru keliu dar ženkliai lenkė tiek pravažumu, tiek konfortu Qashqajų.
Planuoju artimiausiu laiku sugryžti prie Volvo benz-dujos.

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Nissan Qashqai 2.0d Tekna, 2007г

2016-09-17
Komfortiškas, stabilus, talpus, ekonomiškas.
Trūkumų neturi

Mašina be priekaištų, kaip prisižiūri taip ir turi :) Man mašina tarnavo neapsakomai gerai ;)

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Nissan Qashqai 2.0 Acenta, 2010г

2015-12-23
Aukštas klirensas, kuro sąnaudos, galinė vaizdo kamera, minkšta pakaba.
Garso izoliacija, trūksta vietos galiniams keleiviams. Lėtai sušyla salonas.

Tikrai geras automobilis, kas patiko: Aukšta pakaba, lengvai galima užlipti ant bordiūrų mieste. Žiemą, nors čia tik priekiniai varomieji ratai, bet užtikrintai važiuoja apsnigtų ir apledėjusių kelių. Gera trauka, mieste kaip tik. Nedideles kuro sąnaudos, trasoje 7L/100km. Mieste su kamščiais 9-11L/100km. Galinio vaizdo kamera su trajektorija labai padeda parkuotis. Pakaba su R16 ratais gerai sugeria visus kelio nelygumus. Nebuvo rimtų gedimų. Kai kas nelabai patiko: galines arkos neturi jokios garso izoliacijos. Važiuojant didelių greičių vairas tampa labai sunkus. Trūksta stabilumo posūkiuose. Šiek tiek trūksta traukos lenkiant automobilius užmiestyje. Ilgai šildosi salonas žiemą, teko net nupirkti pirštinės, nes kol nuvažiuoju iki darbo (30min) tik tada jau pradeda pusti karštą orą. Sunku pakeisti salono filtrą, jis randasi prie pedalų ir pagal instrukcija pedalus reikia nuimti. Yra daug video internete kaip tai padaryti pačiam, nenuimant pedalų mazgo, bet ir tai reikės pasistengti. Gale mažai vietos kojoms. Ypač, jeigu priekines sėdynės nustatytos pagal didelį ūgį. Labai žema bagažinės dangtis. Aišku tai ir trūkumais pavadinti negalima, tiesiog smulkmenos, bendrai Qashqai yra labai geras automobilis ir tikrai kainuoja tų pinigų, kuriuos už jį prašo.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Nissan Qashqai 2.0 4x4 AcentaPack CVT, 2007г

2015-12-23
Geras valdomumas, visureigio galimybės, ekonomiškas variklis, patogus salonas, gera klimato kontrolė, kokybiška garso aparatūra, galinio vaizdo kamera, 4WD ir blokiruotė.
Nelabai geras matomumas, ypač galinis. Garso izoliacija.

Nissan Qashqai maksimalios komplektacijos. Automobilis sportiškas, puikiai jaučiasi ir mieste ir užmiestyje ir bekelėje. Akceleratoriaus pedalas greitai reaguojantis į paspaudimą. Variatorius perjungia pavaras kad taip, kad išvis nesijaučia, nėra jokiu trūkčiojimų. Mašina yra labai komfortiška, trūksta tik geresnės garso izoliacijos. Pakaba tvirta, bet labai minkšta. Salonas surinktas kokybiškai, gera salono apdaila, minkštas, gražus plastikas. Dinamikos ir traukos mieste pilnai užtenka. Užmiestyje, norint greitai aplenkti reikia įjungti rankinį variatoriaus režimą. Pats variatorius veikia labai greitai. Kuro sąnaudos vid. 7-9L/100km. Bekelėje jaučiasi tikrai neblogai. Lengvai užvažiuoja ant nelygumų. Aukštas klirensas, yra galimybė įjungti blokiruotė ir iki 40km/val stabiliai važiuoja per ledą ar sniegą. Yra galinio vaizdo kamera, be jos beveik neįmanoma būtų važiuoti atbulomis, nes galinis langas labai mažas ir kai kurių kliūčių galima nepamatyti. Kameros pagalba tikrai jaučiasi parkuojant mašina. Iš remonto keičiau tik stabilizatoriaus traukės ir eksploatacinės medžiagas. Imkite tik 4WD, ieškokite modelio su vaizdo kamerą, arba nors su parktronikais. Jeigu dar butu geresne garso izoliacija, automobilis butu visapusiškai idealus.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2008 - 2009 (2008, 2009)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен