Opel Ascona C 1.3 Exclusive Отзывы

Opel Ascona 1987-1988
Рабочий объем:
1.3 л
Мощность:
55 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
15.5 сек
Ср. расход топлива:
-
Рекомендуют
Отзывов: 4 -1
Средняя оценка: 4.5
Напишите отзыв

Отзывы (5)

Opel Ascona C 1.6 Sprint, 1987г.

2018-11-09
nesenstancios sedano linijos mazos kuro sanaudos klasikinis automobilis pigios naujos dalys policija nestabdo erdvus salonas talpi bagazine
megsta rudyti arkos, slenksciai ir dugnas langai ir panele bijo saules hecbekas negrazus stoglangis genda ne lengtyninis

Už gražų tvarkingą Ascona tikrai galima mokėti 500 eurų. Bet tik ne kokia supūvusiom arkom ir kiauru dugnu. Jei technikinės nėra, tai 200 eurų čia maksimumas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Ascona C 1.6 Sprint, 1988г.

2018-10-25
savo laiku
antikvaras

Tikrai geras auto, bet, čia ne aukcionas tokiems auto jie tvirti ir patvarūs. bet dabar prašyt tokia kainą apsurdas, juokinga tiesiog

Не рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Ascona C 1.3 Exclusive, 1988г.

2018-05-26
Pigios dalys. Tiek naujos, tiek naudotos. Mazos kuro sanaudos.
Rudija galines arkos, galiniai amortizatoriai. Trukineja prietaisu skydelis. Genda valytuvu mechanizmas.

Geras. Turėjau kažkada tai vargo nebuvo. Važinėjau kol visai supuvo dugnas ir teko atsinaujint į kitą mašiną.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Ascona C 1.6, 1983г.

2018-05-08
Ekonomiškas su pigia eksplotacija. Labai pigios dalys. Neverta pirkti dėvėtų detalių, nes turguose ar detalių parduotuvėse su mielu noru gausite nuolaidų šio modelio detalėms.
Reikia saugoti prietaisų skydelį nuo saulės. Labai jautrus ultravioletiniams spinduliams. Galinės važiuoklės atramos labai rūdija. Nemontuojant dujų įrangos, varikliai veikia kaip laikrodžiai. Projektuotojams minusas, kad sunku sužeminti priekį. Ir galinėms kolonėlėms reikia pjauti skyles palangės skardoj. Turbiną sumontuot išvis kostmosas. Reikia nemažai žinių ir suvokimo.

Geras, patvarus automobilis. Varikliai neužmušami. Važiuoklė vidutiniška, galinė pakaba tik nekokia. Greitai rūdija. Žiemą važinėjant automobilis rūdija tiesiog akyse. Naktį neparkuokite po langais, nes girdisi kaip krebžda skardos. Arkos rūdija, dugnas rūdija, slenksčiai rūdija. Bet investavus eurų kelyje sulaukia ne vieno pakelto nykščio. Labai geras auto projektams. Jei perkant Asconą kėbulas neturi daug rūdžių, imk ir važiuok.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Ascona C 2.0 GT Sport, 1987г.

2018-02-12
Privalumai: - Du pliusai ant akumuliatoriaus ir vaistinėlės. - Neplyštantis salonas. - Patvarūs vairai. - Priekinė važiuoklė patvari. - Varikliai dirba gerai, nors ir vėluojama pakeisti tepalus ir filtrus. - Dujos jungiasi lengvai, bet būna nesklandumų tiek su karbiuratoriais, tiek ir įpurškimu.
Turi keletą ligų, kuriomis serga visi automobiliai: - Rudyja galinės arkos ir slenksčiai. - Nuo saulės karščio greitai sutrūkinėja prietaisų skydelis. - Smarkiai rudyja galinių amortizatorių "stakanai". - Rudyja galinio tilto spuruoklių aikštelės. - Galinių lempų kampai labai trapūs. - Greitai nusidėvi bėgių svirties guma.

Fainas klasikinis vokiškas automobilis. Kasmet jų vis mažiau gatvėse. Yra keletas entuziastų, todėl šis modelis Lietuvoje nedings. Geidžiamiausias yra GT versijos, sedano tipo kėbulo, su benzininiu 2.0 litrų varikliu.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 1987 - 1988 (1987, 1988)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен