Opel Corsa C 1.7 CDTI Enjoy Отзывы

Opel Corsa 2003-2004
Рабочий объем:
1.7 л
Мощность:
74 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
11.5 сек
Ср. расход топлива:
4.8 л
Рекомендуют
Отзывов: 6 0
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (6)

Opel Corsa C 1.2 16V Base / Start, 2001г.

2015-06-28
Stabilus, gerai valdomas, patikimas, greitas, užima mažai vietos. Simpatiškai atrodo. Erdvus salonas. Puikiai tinka miestui. Nebrangus išlaikymas.
Silpna garso izoliacija.

Tikrai gera mašina. Pirkta kaip pirmas automobilis. Nors jis nelabai jaunas, bet nei vieno karto nepavedė. Visada užsivesdavo, bet kokiomis oro sąlygomis. Nežiūrint į maža klirensą, pralys kur tik reikia. Labai lengvai ir gerai valdosi. Lengva parkuotis, gerai jaučiasi mieste. Gera ir patogi pavarų dėžė, robotas. Nors daugelis ir keikia, bet man patinka. Yra žiemos režimas, kuris padeda startuoti ant ledo. Nors mašina ir maža, bet salonas gana erdvus. Gale pilnai užtenka vietos 2 keleiviams ne pačio žemiausio ūgio. Bagažinė man užtenka, daugiausiai vežiojau pora maximos maišų. Dar vienas labai svarbus dalykas, tai automobilio dydis. Aš dirbu miesto centre ir pastoviai yra problemų su parkavimo vietomis. Bet su Corsa galima įlįsti bet kur. Mažos kuro sąnaudos, mieste 8-9L/100km. Trasoje 5.2L/100km. Su automobilių buvo pravažiuota beveik 60000km. Ir keistos tik eksploatacinės medžiagos. Be to dalių kainos nedidelis, tai labai džiugina.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Corsa C 1.0 12V Base / Start, 2003г.

2015-01-10
Išskirtinis dizainas, puikiai valdomas, stabilus kelyje. Geras pravažumas savo klasėje.
Maža bagažinė, reiklus kuro kokybei.

Opel Corsa – puikus automobilis. Labai ekonomiškas, vidutinės kuro sąnaudos 6-8L/100km. Patogi pakaba, kuri puikiai tinka ir mieste, užmiestyje ir žvyrkeliuose. Dėl savo mažų gabaritų lengvai randa parkavimo vietą. Gerai jaučiasi automobilių kamščiuose, galima pralįsti ten, kur nepravažiuoja didesnes mašinos. Gražiai atrodo, išskirtinis dizainas. Salonas manau taip pat padarytas labai stilingai ir patogiai. Prie trūkumų galima pridėti maža bagažinė, bet ir čia gamintojai pasistengė. Jeigu šeima susideda iš 2 žmonių, o reikia pervežti didelius krovinius, tai galinės sėdynės lengvai užsilenkia ir bagažine tampa didžiule. Taip pat prie trūkumų galima pridėti, kad variklis labai reiklus kuro kokybei, kas išlenda dažnų žvakių keitimų. Nors pravažiuoti 22000km ant vienų žvakių vietoi 30000km irgi neblogas rezultatas. Bet vis dėl to geriau degalus pilti iš patikimų degalinių. Kalbant apie šio automobilio eksploatacija žiemą, tai su juo gali pakonkuruoti daugelis mašinų. Užsnigtame kelyje važiuoja labai stabiliai, jokių ratų prasisukimų. Posūkiuose taip pat laikosi užtikrintai. Užsiveda prie didelių šalčių.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Corsa C 1.8 16V GSI, 2004г.

2014-06-26
Vikrumas, valdymas, universalumas, kokybės ir kainos balansas. Už tokią kainą - geriau TIKRAI nieko negalima rasti.
Sąlyginai maža ekonomija (10l/mieste), bet tai išsprendžia dujų įranga.

Labai smagus automobilis. 1.8 variklis nuostabus - mieste važiuojant nevargina, sustojus prie šviesoforo atrodo, kad užgeso, labai tylus :) Kylant apsukoms, maždaug nuo 3-4tūkst. atsiranda nuostabus, piktokas garsas, kuris išduoda, kad čia - ne paprasta Corsa, čia - GSI. Didelės ekonomijos joje ieškoti nereikėtų, variklis, ar važiuosite ramiai, ar nelabai, valgys apie 10l/100km (Vilnius), tačiau įdėjus dujas važiuosite itin pigiai.

Labai nustebino 1.8 modelio surinkimas. Prieš tai turėjau kitą Corsą su silpnesniu varikliu, tačiau jos salonas buvo tikrai biudžetinis, ko nepasakysi apie 1.8. Puiki garso izoaliacija, kaip tokiam mažam automobiliui, jaučiasi, kad medžiagos kokybiškos. Važiuojant net ir 160-180km/h lengvai susikalbėsite viduje, kai tuo tarpu versija su silpnesniais varikliais jau 120km/h kaukia ir viduje būti darosi diskomfortas.

Automobilio išlaikymas labai pigus. Kadangi šis modelis itin populiarus Jungtinėje Karalystėje, tai galima pirkti pigias dalis iš ten. Nors net ir perkant tiesiai iš salono, kainos kelia juoką. Patvarumu skųstis taip pat negaliu - gedimai labai reti ir smulkūs.

Itin didelis šio (1.8) modelio privalumas - gausesnė komplektacija. Autopilotas, klimato kontrolė, odinis vairas, sportinis interjero paketas (gilesnės, sportinės sėdynės, kiti apmušalai) - visi šie, atrodo smulkūs priedai, mažą automobilį paverčia puikiu įrankiu ir ilgoms kelionėms, ir kasdieniniam naudojimui mieste.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Corsa C 1.8 16V Sport, 2002г.

2013-07-04
Labai galingas, talpus, manevringas, visapusiškai patvarus, nerudija, ekonomiškas, pigi eksplotacija. Salone valdymas patogus. Autopilotas ir kritulių kontrolė labai reikalingi priedai.
Važiuiojant nelygias keliais jaučiasi kratymas. Važiuiojant daugiau, nei 120 km/h greičiu, salone girdisi variklio užesys.

Labai patvarus auto. Per 2,5 metus pakeičiau vairo traukę (25lt), stabdžių kaladėles ir diskus (380lt), pyliau kurą ir važinejau. Manevringas, patogu parkuotis, matomumas labai geras. Talpumas, išėmus užpakalinę sėdynę ir nulenkus atlošus - nerealus. Buvo įmontuota dujų įranga, sąnaudos - 7,5 l dujų. Kainos skirtumas tarp benzino ir dujų atpirko visą auto kainą.
Salone užtenka vietos, kelionės nevargina. Aplenkt - vienas malonumas. 1,8 l variklis tokiai mašinai - labai daug. Dėl lietuviško mentaliteto įpatumu, kelyje daugelis vairuotojų stengiasi aplenkt, jaučiama nepagarba. Saugu palikinėti - niekam nerupi.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Corsa C 1.0 12V Comfort, 2003г.

2013-04-12
Gera garso aparatūra. Patvari važiuoklė. Patvarus variklis. Pigi eksploatacija. Nebloga garso izoliacija. Gerai užšyla žiemos laikotarpiu.
Užmiesčiui silpnokas variklis. Ne perlamutro spalvos modeliai linkę kelti rūdis.

Važinėju jau daugiau nei metai ir nesiskundžiu. Mieste užtenka pilnai, na užmiestyje gal šiek tiek silpnokas motoras. Viduje viskas patogiai išplanuota, malonu sėdėti. Gera garso aparatūra.Važiuoklė patvari ir tikrai nėra iš byrančių serijos. Geriau pirkti perlamutrinės spalvos automobilį, nes spalvotos linkę kelti rūdis.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Opel Corsa C 1.0 12V Silverline, 2006г.

2012-10-23
Ekonomiskas, pigios dalys, patvarus
garso izoliacija

labai pigus eksploatavimas, patvari ir tikrai ekonomiskas automobiliukas, mieste manevringas, trasoje stabilus, rekomenduociau kaip puiku miesto automobiliuka, pats neturejau jokiu gedimu keisdamas laiku filtrus, sanaudos nedideles. Is minusu gal siek tiek bloga garso izoliacija.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2003 - 2004 (2003, 2004)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен