Peugeot 308 1.6 Premium Отзывы

Peugeot 308 2007-2010
Рабочий объем:
1.6 л
Мощность:
88 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
10.8 сек
Ср. расход топлива:
6.7 л
Рекомендуют
Отзывов: 4 0
Средняя оценка: 4.5
Напишите отзыв

Отзывы (4)

Peugeot 308 1.6 HDi Premium, 2008г.

2016-03-24
Gera isvaizda,mazos kuro sanaudos
Silpna vaziuokle,prastai nudazytas kebulas

Pirkau nauja is salono,tecninio aptarnavimo ten neatlikinedavau nes kainos kosmines. Masiniukas gan neblogas,dideliu problemu neturejau,nors rida arteja prie300k.Silpnoka vaziuokle,nelaiko priekiniu amortizatoriu atraminiai guoliai ir sarnyrai .zemas priekinis bamperis. Ekonomiskas automobilis vidutines kuro sanaudos-5.3l tenka ir su priekaba daznai pasivazinet.Variklis kol kas rupesciu nekele. Rekomenduoju si auto bet tik ne is salono!Labai krinta auto verte

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Peugeot 308 1.6 Premium, 2008г.

2015-11-09
Graži išvaizda, brangi komplektacija už nedidelius pinigus. Patogios sėdynės, greitai sušyla.
Žemas priekinis bamperis, kuro bakas neatsidarinėja be rakto.

Iš tikrųjų nesitikėjau, kad busiu toks patenkintas šiuo automobilių. Sėdynės labai patogios, visi reguliavimai. Yra pašildymas. Reguliuojamas vairas. Pėčiūkas gerai šildo, bet klimatas veikia neaiškiai. Nors nustatyta 22 laipsnių ir salone jau darosi karšta, jis vis tiek pučia karštą orą. Visi el. langai, pakelia stiklą labai greitai. Muzika nebloga, bet reikia papildomai išklijuoti izoliacinė danga durys, kad garsas būtu kokybiškesnis. Patinka posūkių funkcija, kai vieną kartą paspaudi ir jis mirksi 3 kartus. Automobilio išvaizda agresyvi, ypač priekis. Priekinis bamperis labai žemas, yra galimybė užkabinti mieste. Pas mane numerio rėmelis jau sulaužytas, o po numeriu susirenka sniegas. Galinis bamperis kitas reikalas, visada parkuoju tik galu. Žibintai šviečia gana ryškiai, neblogas matomumas. Ko nepasakysi apie atbulinio bėgio apšvietimą. Pakaba šiek tiek kietoka, bet pakankamai komfortiška. Užtikrintai jaučiasi posūkiuose. Per 5000km nieko neatsitiko. Tik užšalo degalų bakelio kamštis, o jis neatsidarinėja be rakto.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Peugeot 308 1.6 Grand Prix, 2008г.

2015-01-09
Niekad nepavedė, puikus miesto automobilis, saugus(8airbag) prailgintas priekis ir galas. Komfortiškas salonas, puiki klimato kontrolė. Patikimas, nebrangios detalės.
Didelės kuro sąnaudos važiuojant didelių greičių.

Erdvus, patogus ir gražaus dizaino salonas. Gera garso izoliacija, labai didelis priekinis stiklas. Visi el. langai su automatinė funkcija. Gera plastiko kokybė. Labai patogios priekinės sėdynės. Manau tai idealus miesto automobilis, labai lengva parkuotis, geras matomumas, pukiai jaučiasi gabaritai. Labai patinka kaip dirba klimato kontrolė. Kojos žiemą nesušals tikrai, vasarą kondicionierius irgi veikia puikiai. Geras klirensas, galima ir ant bordiūrų užlipti ir miške važinėti ramiai. Trasoje važiuoja 150km/val be problemų, kuro sąnaudos tokių ritmų 10L/100km. Mieste su kamščiais sąnaudos ne viršija 7-8L/100km. Variklis dirba gražiai ir tyliai. Visada ir visur užsiveda. Su automatinė pavarų dėžė taip pat jokių problemų. Elektronika taip pat niekad dar nepavedė. Daug atsarginių dalių, kainos nedideles, aptarnavimas be problemų. Paprastas, patikimas, nebrangus automobilis. Aišku važinėju aš nedaug, per 5 metus pravažiuota tik 40000Km, manau dėl to jokių rimtų gedimų dar nebuvo.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Peugeot 308 2.0 HDi Premium, 2010г.

2014-12-25
Erdvus, patogus salonas. Geras matomumas, panoraminis stogas, mažos kuro sąnaudos, greit sušyla, lengvai užsikuria žiemą. Patikimas, nebrangiai kainuoja išlaikymas.
Nedidelis klirensas, salone kartais atsiranda girgdždėjimai.

Po pirkimo praėjo daugiau negu 1 metai, pravažiuota 58000km. Pradėsiu nuo interjero. Patogus, viskas savo vietose, geras matomumas. Vietos užtenka ir priekyje ir gale. Daiktadėžė pradėjo skleisti garsus nelygiuose keliuose, taip pat ir diržo laikiklis, bandžiau tepti su silikonų, bet užteko neilgam. Automobilis man patinka ir dabar, gražus, stilingas dizainas, futuristinės linijos, ant R17 ratų atrodo gana sportiškai. Panoraminis stogas yra tiesiog įspūdingas dizainerių sprendimas. Žiemą automobilis jautiesi puikiai, variklis užsivesdavo iš pusės pasukimo. Kuro sąnaudos žiemą vidutiniškai 6L/100 km 50/50 miestas/trasa. Variklis sušyla po 10-15 min nuo starto, esant -20 temperatūrai. Šiltas oras eina jau po 4 min. Automobilis turi tikrai nebloga pravažumą, nors klirensas nedidelis. Kas 10000km keičiamas tepalas ir filtrai. Neseniai atsirado neaiškus ūžimas, o vėliau pradėjo mušti vairą. Servise po diagnostikos buvo nustatyta, kad reikia pakeisti priekinės kaladėlės ir padaryti ratų balansavimą. Viskas kainavo 100 eu. Dabar vairą nemuša, bet ūžimas vis tiek liko. Galvojau, kad tai nuo žieminių padangų, bet uždėjęs vasarinius ratus nieko nepasikeitė. Tikriausiai bus guolis. Štai ir visos problemos, kuriuos atsitiko su mano Peugeot per beveik 60000km.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2007 - 2010 (2007, 2008, 2009, 2010)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен