Renault Clio IV 0.9 Energy TCe Dynamique Отзывы

Renault Clio 2012
Рабочий объем:
0.9 л
Мощность:
66 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
12.2 сек
Ср. расход топлива:
4.5 л
Рекомендуют
Отзывов: 1 0
Средняя оценка: 5.0
Напишите отзыв

Отзывы (1)

Renault Clio IV 1.5 dCi Energy Business, 2013г

2015-10-19
Gražus, modernus, šiuolaikiškas automobilis. Labai ekonomiškas. Gražus, patogus ir erdvus salonas. Kokybiškos salono detalės. Stabilus trasoje ir labai greitas mieste.
Kol automobilis naujas sunku rasti kažkokius trūkumus. Galima butu paminėti, kad parktronikai panikuoja per anksti, jie ne padeda, o atvirkščiai trukdo.

Automobilis buvo nuomojamas Prancūzijoje, per savaite buvo pravažiuota 2500km. Dabar plačiau apie svarbiausius dalykus. Variklis: labai geras, turi traukos, labai ekonomiškas. Kuro sąnaudos neviršija 5L/100km. Nežiūrint į tai, kad automobilis daugiausiai buvo ekspluotuojamas trasoje ir vidutinis greitis buvo 130Km/val. Spaudžiant akceleratorių važiuojant 130Km/val jaučiasi pagreitėjimas. Mieste yra labai dinamiškas, iš vietos juda gana greitai. Taip pat variklis yra labai tylus, salone jo visiškai nesigirdi. Yra sistema Start-Stop. Iš pradžių nervino, bet vėliau pripratau. Atsistojus ir paleidęs sankabą variklis išsijungia, o paspaudus vėl užsikuria. Šia sistema galima išjungti, bet po kito variklio paleidimo vėl įsijungia. Pavarų dėžė 5 begių, veikia normaliai, bet pavaros jungiasi ne taip sklandžiai, kaip buvo ankstesniuose modeliuose. Valdomumas irgi neblogas, gana stabiliai jaučiasi kelyje. Aikštelėse vairas yra labai minkštas, o važiuojant, kuo didesnis greitis tuo vairas tampa kietesnis. Salonas padarytas iš gana kokybiškų materialų. Pagrindine panelė minkšta, bet kitos salono detalės gana kietos. Atrodo stilingai ir šiuolaikiškai. Prietaisu skydelis primena motociklus, bet gana patogus ir lengvai skaitomas. Pats skydelis skaitmeninis. Gera garso izoliacija, variklio išvis nesigirdi, šiek tiek yra vėjo ir padangų triukšmas. Bagažinė didele ir patogi, gaila tik nėra jokių laikiklių ir tinkleliu daiktams pritvirtinti. Posūkiuose maišai iš parduotuves skrenda per visą bagažinė. Gera ir labai lengvai skaitoma navigacija. Bendrai automobilis neblogas ir man patiko.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен