Rover 400 II 420 GSI Отзывы

Rover 400 1995-1996
Рабочий объем:
2.0 л
Мощность:
100 кВ
Тип топлива:
Бензин
0-100 км/ч:
8.8 сек
Ср. расход топлива:
-
Рекомендуют
Отзывов: 3 0
Средняя оценка: 3.5
Напишите отзыв

Отзывы (3)

Rover 400 II 420 GSI, 1996г

2013-07-24
Patvari ir paprasta važiuoklė, nebloga trauka, neblogos kokybės salono detalės, patvari elektronika, nebrangios dalys.
Kaip universalui maža bagažinė, kėbulo korozija, didelės kuro sąnaudos, garso izoliacija.

Automobilį turiu jau virš metų, iš variklio skyriaus problemų neturėjau, važiuoklę tvarkiau tik prieš tech apžiūrą, keičiau sailenbloko gumą, guolį, ir vairo traukių antgalius už dalis sumokėjau apie 150 lietuviškų, dalis pirkau tikrai ne pačias pigiausias. Šiaip elektronikos daug nėra, bet ir tiek kiek yra nebuvo sugedus, išskyrus gamyklinę signalizacija su imobilaizeriu kurią teko ,,išoperuoti". Važinėjant benzinu variklis traukos dar tikrai turi. Mano manymu šio kaip universalo bagažinė yra tikrai mažoka. Korozija automobilio kėbulą ,,ėda" tikrai greitai, kuro sąnaudos tikrai nedžiugina dujų mieste suvartoja ~13ltr. tiesiame kelyje ~10ltr. benzino mieste ~10ltr, tiesiame ~8. Ir visa tai važiuojant ne pensininko režimu, bet ir ne lenktynininko, garso izoliacijos nerasta, tarška viena kita plastmasė salone. Per visą laiką kiek automobilį turiu buvo visko ir remonto ir važiavimo, bet kitą kartą sėsčiau į kiek naujesnį Roverį.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Rover 400 II 416 Si, 1999г

2013-01-01
pigiai parduodami dažniausiai,su mažom ridom,patikima hondos vaziuokle,talpi bagažine,pilni laužynai daliu
megsta rudys

Neblogas automobiliukas prarades savo verte del problemu su variklio tarpine . pirkau is draugo su tarpines defektu.žmogus du kartus keite tarpine nežinodamas kad siem modeliams tinka tik daugiasluoksne tarpine. pastaraja idejes atvažinejau apie 10000km ,problemu iki siol nera.maloniai padarytas salonas,talpi bagažine ,pakankama variklio trauka.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Rover 400 II 420 GSI, 1996г

2012-10-14
Gražus ir patogus salonas, patvari važiuoklė.
Korozija, bagažinė kaip universalo mažoka.

Šį automobilį vairuoju dar visai neilgai, spėjo ir nuvilti ir nudžiuginti. Dalys gan nebrangios, važiuoklė itin patvari, galios turi, bet ne per daug, kaip tokių metų mašinai salonas tikrai labai gražus, ir komplektacija visai nebloga.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 1995 - 1996 (1995, 1996)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен