Seat Cordoba II 1.9 TDI Stylance Отзывы

Seat Cordoba 2004-2005
Рабочий объем:
1.9 л
Мощность:
96 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
9.7 сек
Ср. расход топлива:
5.2 л
Рекомендуют
Отзывов: 3 0
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (3)

Seat Cordoba II 1.4 16V Superwagen, 2009г

2015-09-26
Ekonomiškas, pigus remontas, daug dalių, nebrangios dalys.
Variklis valgo tepalus, triukšmingas, mažai vietos gale sėdintiems keleiviams.

Mano automobilis Seat Cordoba 2,0 Benzinas 8V Sport (tokio nebuvo sąraše).

Iš pradžių norėjau pirkti Škoda Fabia arba VW Polo. Žinojau vieną saloną, kuris pardavinėjo VAG automobilius ir ten pamačiau savo Cordoba. Labai patiko kaina ir Sportine komplektacija su 2.0 variklių. Patiko dizainas, R17 ratai, raudona spalva. Apsidžiaugiau, nes VW ir Audi jau atsibodo, norėjau kažko naujo. O Seat kaip tik tiko. Geras sportinis dizainas, automobilio dydis leidžia lengvai manevruoti ir parkuotis mieste. Patogus salonas, patogios sėdynės, daug reguliavimų, patogi pagrindine panelė, šiek tiek pasukta į vairuotojo puse. Lengva įlipti ir išlipti. Deja gale vietos šiek tiek trūksta, ypač 3 keleiviui. Labai didelė bagažinė. Labai gera salono apdaila, vairas odinis, pavarų dėžės rankena taip pat. Durų apdailos elementai iš karbono(aišku ne tikro). Automobilis gerai laiko kelią, puikiai valdosi, stabilus dideliuose greičiuose. Variklis mėgsta tepalus, triukšmingas, ypač didesniuose greičiuose. Kai kam atvirkščiai tai patinka. Maksimaliai bandžiau važiuoti 200km/val. Kuro sąnaudos 8-11L/100km. Nežiurint į smulkmenas labai geras ir patvarus automobilis. Automobilis saugus, patogus ir nebrangus, kaip pats taip ir jo išlaikymas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Seat Cordoba II 1.4 16V Sport, 2005г

2015-09-20
Dizainas man patinka, gera dinamika, ekonomiškas, išmetimo garas, gerai valdomas, nedidele aptarnavimo kaina, patikimumas.
Kieta pakaba, bet užtai puikiai valdosi. Blogas galinis matomumas dėl aukštos bagažinės. Silpni galiniai sailentblokai, silpnos galinės spyruoklės.

Buvo apžiūrėti 5 auto, paskutinis buvo dar gyvas, nes visi kiti arba uždrožti arba po avarijos ir t.t Taigi, buvo nupirkta Sportinė versija, raudona spalva 2.0 variklis(tokio negalima buvo pasirinkti čia, tai pasirinkau 1.4 Sport). Šiuo metu su ja pravažiavau virš 40tukst. km. Galiu pasakyti vieną dalyką, nebijokite pirkti šį automobilį. Automobilis nedidelis, sedanas, išvaizda kaip kam. Aukštas klirensas, cinkuotas kėbulas. Gera, tvirta ir sportinė pakaba. Salone vietos nedaug, bet lubos aukštos ir keturiese jame važiuoti labai patogu. Salonas Recaro, labai patogios sėdynės, daug reguliavimų. Salono plastikas kietas, žiema kartais gali skleisti garsus kol sušils. Nebloga klimato kontrolė. Variklis 2.0 tokiam kėbului tiesiog raketa. Labai dinamiškas, traukos visada užtenka ir ant aukštųjų ir ant mažų apsukų. Lengvai startuoja ir įsibėgėja iki 200km/val. Variklis suvartoja 1l tepalo/12000km. Kuro sąnaudos 7-10L/100km. Užsiveda prie šalčių be problemų. Stabdo gerai, yra ABS. Malonus išmetimo garsas, aštrus vairas, pigus remontas, daug atsarginių dalių. Patikimas, paprastas automobilis.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Seat Cordoba II 1.4 16V Stella, 2003г

2015-05-16
Lengvai rasti detalės ir jų kaina nedidele, nebrangus aptarnavimas. Didelė bagažinė.
Dizainas, kieta pakaba, mažai vietos gale. Nėra daiktadėžės apšvietimo.

Taigi, pardaviau aš savo sena Opel ir po 3 menesių be automobilio radau štai tokį automobilį Seat Cordoba (pavadinimas tai..) Buvo padarytas testinis važiavimas, man patiko. Jokių trukčiojimų įsibėgėjant, kaip buvo mano Opel. Geras salonas, viskas kokybiškai surinkta. Komplektacija paprasta: šildomos priekinės sėdynės, vario stiprintuvas, reguliuojamas vairas ir viskas, net ABS nėra. Didele bagažinė, patogios sėdynės, štai ir visi privalumai. Variklis, mano manymu yra per silpnas, nors ir kuro sąnaudos labai mažos. Prietaisų skydelis paimtas nuo Golf IV, ir bendrai automobilis sukurtas ant Golfo bazės. Pėčiukas manau šildo per silpnai, bet žiemą nesušalsi. Labai paprastas automobilis, be jokių navarotų. panelė didele, bet prietaisų mažai. Pavarų dėžė patogi, perjungti pavaras lengva ir patogu. Nepatiko, kad nėra daiktadėžės apšvietimo, salono apšveitimas tik vieną lemputė, net mano senam Opel buvo 3 plafonai. Dizainas man nelabai patinka, priekiniai žibintai atrodo juokingai. Labai kieta pakaba, jaučiasi visi nelygumai. Dabar apie privalumus: jokių problemų su atsarginėmis detalėmis. Salonas atrodo kokybiškas, patogios sėdynės, malonus interjeras. Cinkuotas kėbulas. Pats automobilis kelyje gerai valdomas. Manau šitas automobilis daugiausiai tinka moterims, mažas automobilis, lengvai priparkuoti.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2004 - 2005 (2004, 2005)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен