Seat Ibiza 6L 1.4 TDI Signo Отзывы

Seat Ibiza 2003-2004
Рабочий объем:
1.4 л
Мощность:
55 кВ
Тип топлива:
Дизель
0-100 км/ч:
13.9 сек
Ср. расход топлива:
4.5 л
Рекомендуют
Отзывов: 3 0
Средняя оценка: 4.0
Напишите отзыв

Отзывы (3)

Seat Ibiza 6L 1.2 12V Reference, 2008г.

2015-10-30
Ekonomiškas, gera trauka, kruizo kontrolė, patogios sėdynės, didelis ekranas, galima žiūrėti filmus. Gerai veikia klimato kontrolė.
Nepatogioje vietoje įmontuoti veidrodėliu reguliavimai, sulaužiau jau tris kartus.

Automobilis labai patogus ir ekonomiškas. 1.2 variklis dirba stebuklingai, trauka puiki, važiuoja jau nuo mažu apsukų. Salonas erdvus ir patogus, labai geros sėdynės, daug reguliavimų, puikiai veikia kruizo kontrolė, lengva nustatyti. Skydelis lengvai skaitomas, daug naudingos informacijos. Labai geras matomumas. panelė atrodo stilingai, įmontuotas GPS DVD CD Blyfon. Labai patogu rinkti telefono numerį ir šnekėti ir vairuoti vienų metų. Nebloga garso aparatūra. Galima žiūrėti DVD filmus. Klimatas puikus, vasarą vėsu, žiemą šilta. Bagažinė pakankamai talpi, yra galimybė nuleisti sėdynės. Važiuoja komfortiškai, posūkius praeina ramiai ir stabiliai. Gerai stabdo, yra ABS. Esu labai patenkintas.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Seat Ibiza 6L 1.4 TDI Signo, 2003г.

2015-06-15
Patikima pakaba, erdvus salonas, labai ekonomiškas variklis, puikus ESP veikimas. Pigi salono apdaila.
Nėra variklio temperatūros indikatoriaus, nėra odinio vairo.

Galima pagalvoti, kad toks mažas variklis visiškai netraukia, bet tai netiesa! Automobilis labai dinamiškas, puikiai valdosi trasoje, važinėjau Ispanijoje 170-190km/val, žinau kad galėjau gauti 300-400eur bauda, bet labai jau norėjau sužinoti ką gali šitas automobilis. Niekad negalvojau, kad 1.4 dyzelinis variklis gali suteikti tiek adrenalino. Labai patiko kaip veikia ESP sistema. Su ESP posūkius praeina kaip priklijuota prie kelio. Nedidelės kuro sąnaudos, 4.3-5.9L/100km. Puikus miesto automobilis, pakaba kaip tik miesto keliams, gana kieta ir tuo metu komfortiška. Kas nepatiko: salono apdaila, plastikas kietas ir pigus, galėtu būti minkštesnis. Nėra variklio temperatūros indikatoriaus, yra tik kontrolinis mygtukas, kuris užsidega, kai variklis įkaitė, ir kada yra aušinimo skysčio trūkumas. El. veidrodėlių valdymo mygtukai išdėstyti nepatogioje vietoje. Nėra odinio vairo. Bet visi minusai yra smulkmenos. Bendrai automobilis labai geras, patikimas ir ekonomiškas, ko dar reikia miesto automobiliui.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты

Seat Ibiza 6L 1.4 TDI Reference, 2006г.

2013-11-05
Mazos kuro sanaudos, geras kainos ir kokybes santykis, automobilis patvarus.
Prasta garso izoliacija.

Tarp sios klases automobiliu pasizymi vienu geriausiu isores bei vidaus dizainu, vidaus apdaila patenkinama, kaip ir originali garso sistema. Taciau tai atperka mazos 3 cilindru variklio kuro sanaudos, mieste apie ~5,5 bei pigi eksplotacija(visos dalys vw). Automobilis palyginti erdvus, gerai isplanuotas, patvarus visi agregatai, vaziuokle.

Рекомендую
Цена/Качество
Материалы инт.
Надежность эл.
Стабильность
Расход топлива
Экспл. затраты
Годы выпуска автомобиля 2003 - 2004 (2003, 2004)

Вопросы и комментарии

Уважаемый клиент, не найдя ответы на ваши вопросы в Помощь, пожалуйста, свяжитесь с нами, наши консультанты с удовольствием ответят на ваши вопросы в рабочее время с 09:00 до 17:00. Оставьте свой подробный комментарий и введите контакты в форме ниже.
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
iЭти данные необходимы, чтобы мы могли связаться с вами
Mы собираем файлы „cookie“ чтобы обеспечить качество предоставляемых услуг. Вы можете в любое время отменить файлы „cookie“. Подробнее Согласен